Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podświetlenie klimatronika
#11
To jest komplet, ale poszukam jej i zobaczę czy coś się da zrobić.
SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
Odpowiedz




#12
z tego co pamiętam to w mk1 jeśli jest klimatyzacja na pokrętłą nie klimatronik to miałem 3 żaróweczki rozłożone w tym panelu i dwie żaróweczki wlutowane w środek pokręteł pokrętła zeszły mi w miare prosto a potem walka takimi malutkimi śrubokręcikami była Big Grin
Odpowiedz
#13
Na pokrętła to jest 1 żaróweczka i dwie w pokrętłach (One są tylko od lampek klimy i obiegu wew., podświetlenie jest realizowane tylko poprzez jedną żaróweczkę, co dla mnie jest idiotyzmem, bo nie doswietla całego panelu).
SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
Odpowiedz
#14
No cóż, niemiec też człowiek i może strzelić babola. To tak, jak z żarówką od przycisków temperatury w climartonicu. Wszędzie diody a tu żaróweczka, nie do samodzielnej wymiany dla 95% użytkowników samochodu.
Seat Alhambra 1.9 TDI 110 KM 1998r - żyje dalej na Ukrainie (chyba)
Odpowiedz
#15
a możliwe że tylko jedna jest od całości , bawiłem się tym chyba z 4 lata temu lub 5 przy pierwszym szaraku Big Grin Dałem mocniejszą tą małą żarówke i z tego co pamiętam zaczeła przetapiąć po woli plastik więc to zły pomysł lepiej jak pisali koledzy zapodać tam jakąś diode
Odpowiedz
#16
Nie można zakładać mocniejszych żarówek. Albo palą wszystko dookoła, albo coś po drodze. Ja usmażyłem tranzystor w podświetleniu zegarów, jak założyłem mocniejsze żarówki. I to całkiem nieświadomie.
Seat Alhambra 1.9 TDI 110 KM 1998r - żyje dalej na Ukrainie (chyba)
Odpowiedz




#17
wiem . mądry Polak po szkodzie , teraz to diode bym pakował ale w nowym mam klimatronika wiec jak coś to i tak tylko diody w przyciskach Big Grin
Odpowiedz
#18
Panowie na razie mam rozebrany włacznik i tam sa dwie zielone diody i jedna żaróweczka spalona jak pisałem jest ona zespolona z obudową jutro zadzwonie do VW zobaczymy. Może koledzy podpowiedza może jest sposób jej wymiany jak w oprawce zapalniczki dodam że musi miec bardzo długie wąsy (druciki) no i ciekawe jakiej mocy ma być
Odpowiedz
#19
długie wąsy to może być T4.2
Odpowiedz
#20
Jako atrakcję podam ze zaróweczka z oprawką do włącznika w serwisie koszt 45zł , jest za grosze dostępna na szrotach od anglików i tez świeci w europejczykach Smile .
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Sad Nie gaśnie podświetlenie licznika i tablicy rejestracyjnej Brodnica 17 10,915 24-12-2020, 14:46
Ostatni post: kalamb
  Zacinający się panel/przyciski klimatronika Dawid2542 11 3,517 29-04-2019, 11:10
Ostatni post: wesol
  Problem z zegarami + podświetlenie Kamilos 26 8,332 14-01-2018, 12:35
Ostatni post: mk713
  Podświetlenie sterowania nawiewem Scrappy 15 7,478 08-06-2017, 11:34
Ostatni post: PabloLG
  Podświetlenie lewarka automat edziu 4 2,629 02-12-2012, 09:21
Ostatni post: edziu

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości