Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
chlapacze do SGA
#1
co myslicie o chlapaczach do SGA,czy ktoś zakładał i czy orginalne czy podróbki z allegro,może ktoś ma zdjecia
Odpowiedz




#2

ja mam oryginalne i tylko takie polecam.
realnie pasuja, wgłębianie na zgrzew błotniak i progi, dolny szew progu.
poza tym musza być elastyczne aby w zimie nie popękać, a także wyginać sie przy najzeżdzaniu i zjeżdżaniu z krawężników.

ochrania rewelacyjnie przed chlapaniem błota i sniegu, zdecydownaie polecam, i wyglad też jest wg. mnie atrakcyjniejszy.
Jeżdżę na felgach KUTYCH firmy slik i dziur się nie boję - www.forgedwheels.pl
Odpowiedz
#3
zapodaj fotke jak mozesz. Mi sie widzi owszem takze ale takie zeby byly w miare nieduze- jakby podciete. W golfie mam tez ori ale tak troszke jakby za duze są i nieciekawie to wyglada wg mnie.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
#4
(08-06-2012, 12:17)bartixr napisał(a): ja mam oryginalne i tylko takie polecam.
realnie pasuja, wgłębianie na zgrzew błotniak i progi, dolny szew progu.
poza tym musza być elastyczne aby w zimie nie popękać, a także wyginać sie przy najzeżdzaniu i zjeżdżaniu z krawężników.

ochrania rewelacyjnie przed chlapaniem błota i sniegu, zdecydownaie polecam, i wyglad też jest wg. mnie atrakcyjniejszy.

bartixr ... możesz zapodać fotkę chlapaczy?
Sharan 1.9 TDI AUY 115@~140KM Trendline 2006r. 245kkm.
Odpowiedz
#5
Witajcie

Znalazłem w sieci zdjątka Sharana z chlapaczami, sam się od jakiegoś czasu zastanawiam nad zakupem.

[Obrazek: 606c2d9c2cfbb656.jpg] [Obrazek: 2c80c01f5deebc52.jpg]
Witajcie

[Obrazek: f5579dbb3a9d5f99.jpg]
Ford Galaxy MKII 1.9 TDI
Odpowiedz
#6
Może to i funkcjonalne ale wyglada bleeee ;D
Odpowiedz




#7
sebter, mało sportowo to fakt, chyba że takie rajdowe białe do ziemi Big Grin
SAGi to generalnie rodzinnowozy, więc to nie musi wyglądać do końca rasowo tylko robić to, do czego jest stworzone. a z chlapaczami nie zeżre progów za szybko Wink
nie mam już galaxy ale ciągle chcę galaxie Big Grin
Odpowiedz
#8
Sebter,
są gusta i Gustawy, więc co kto lubi. Gdyby tylko chodziło o "bryłę auta" to masz rację, że zgrabności to nie dodaje. Z drugiej strony lepiej jeździć czystym samochodem z chlapaczami, niż brudasem bez.

Moją czarę goryczy co do brudzenia auta przelały plamy ze smoły na drzwiach, po lecie (do łatwego usunięcia, ale zawsze to przykrość). Wtedy zacząłem szukać chlapaczy i informacji o nich (jeszcze szukam, jestem coraz bliżej). W zasadzie to przez cały rok jakieś zło czyha na te nasze cacka.

Pozdrowienia
Odpowiedz
#9
co do oryg. chlapaczy to pisałem o tym tutaj: http://www.vw-sharan.pl/forum/showthread.php?tid=2672
Tak jak wyżej, co do wyglądu to chlapacze raczej go nie poprawiają - ale nie wyglądają aż tak źle żeby narażać progi itd. Ja z kolei przekonałem się o chlapaczach gdy jeszcze w MK1 bez chlapaczy przejechałem po mokrym betonie i potem on wysechł ..., dół drzwi + próg do skrobania. Nie było to miłe.
Sharan 1.9 TDI AUY + Suszarka ARL = 166KM i 393Nm
Odpowiedz
#10
wg mnie calkiem znosnie to wyglada. Mozna by ewentualnie nieco je skrócić. Powinny byc do wyboru takie wersje pełne i pomniejszone- takie delikatne.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości