Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
fachowca od pompy wtryskowej
#1
szukam firmy zajmujacej sie naprawa pomp wtryskowych w wielkopolsce,konkretnie pniewy,szamotuły,miedzychod,drezdenko itp,moja zaczyna przeciekac
Odpowiedz




#2
popytaj gdziekolwiek w polsce lepiej czasami wysłać jak mają renomę porządną.
Tutaj działam www.klubzafira.pl
Odpowiedz
#3
Co znaczy przeciekać??
Bo jeżeli spod nastawnika albo spod dekielka górnego to żadna filozofia zmienić uszczelki, tylko nastawnik trzeba później ustawić.
Odpowiedz
#4
w pile jest dobra firma która się zajmuje takimi rzeczami , napisz do wujka google.pl zapytanie napewno coś ci napisze
Jestem Marcin z Jastrowia i mam VW Touran 1,9 TDI 105 KM z 2007 roku
GG 7631161
Skype jak coś na PW
Nie nienawidzę cwaniactwa
służę pomocą w diagnostyce grupy VAG
Odpowiedz
#5
przecieka z pod tej zeliwnej czesci co sa przewody do wtryskow przykrecone,ja se nie znam na tym i sie nie zabieram za dłubanie przy tym.jestem juz umowiony z pompiarzem w pniewach
Odpowiedz
#6
Wymień całą pompę, poszukaj części tutaj http://www.auto24parts.com kiedyś mieli tam takie oryginalne części do VW
Odpowiedz




#7
Po prostu trzeba pompe uszczelnic,kazdy zaawansowany pompiarz to Ci zrobi.
Sprzedam pod zamowienie nowe Navi i Antyrady.50% Taniej. Mam rowniez Seata Alhambre AFN.
Odpowiedz
#8
nie jeden juz wymienial uszczleki na pompie i w AFN i w nowszych ALH. AHF ASV samodzielnie. Koszt uszczleke cos kolo 35 zl jak dobrze pamietam. Nei ma tam wielkiej filozofii. Jedynie sciagniecie glowiczki to moze pozniej troszke byc problmow jak ktos slabo rozgarniety jest.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości