Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lusterka
#1
Witam moze ktos pomorze mam tapicerke przelozonaz mk2 do mk 1 szyby mam zrobione problem jest z lusterkami a raczej z nowym przełącznikim niemoge znalezc gdzie dokładnie pojawia sie napiecie na którym kablu wtyczka ma 10 pinow w starej mam 8 zalezy mi bardziej gdzie jest plusowy kabel w przełączniku w schematach które mam wystepuje na 5 ale sie nie zgadza lusterka sprawne w 100%
acha zdjecie jest nie moje ale przełącznik jest taki sam niemam składanych lusterek chodzi tylko o regulacje lewe prawe


Załączone pliki Miniatury
       
Odpowiedz




#2
Porównaj te schematy:

.pdf   Lusterka 1998r.pdf (Rozmiar: 26.65 KB / Pobrań: 39)

.pdf   Lusterka skladane 2002r.pdf (Rozmiar: 31.81 KB / Pobrań: 59)
[Obrazek: Season_5_cast_banner.jpg]
Odpowiedz
#3
dzieki za schematy bo juz wychodze siebie napisze czy sie z tym uporałem tamte co mam to niewiadomo z którego modelu i nic nie pasuje z tego co widze działasz na ESItronic masz tam moze ale z rocznika 96 z motorem 1z?
Odpowiedz
#4
Wysyłałem ci przecież schemat na forum forda do sharana z 96r
Gdyby mi się chciało tak jak mi się nie chce Big Grin
Odpowiedz
#5
no ok bo tam podałes ty i ktos jeszcze ale nie wiadomo od czego i do jakiego konkretne modelu teraz patrzałem to moze i jest to moherydz mi ładnie zapodał z opisem co do czego ale dziekuje wam
Odpowiedz
#6

.pdf   Lusterka 1996 1Z.pdf (Rozmiar: 25.92 KB / Pobrań: 16)
[Obrazek: Season_5_cast_banner.jpg]
Odpowiedz




#7
dzieki za schematy zainstalowałem sobie tez ten ESI tronic boscha tylko niestety według schematów nic nie działa zastanawiam sie czy przełoącznik lusterek który włozyłem do kumpla passata b5 tez nie działał moze ten przełoącznik jest uwalony?
Odpowiedz
#8
Sprawdź sobie na stole ten przełącznik. Najlepiej z silniczkiem jak masz.
Gdyby mi się chciało tak jak mi się nie chce Big Grin
Odpowiedz
#9
witam był sprawdzany na stole nawet był rozbierany a silniczka niestety niemam
Odpowiedz
#10
Podłączę się pod temat - czy ktoś mi wyjaśni jak jest realizowane rozłączenie napięcia składania - jest ponoc w lusterku krańcówka, która rozłącza przy rozłożeniu i złożeniu. Składanie i rozkładanie jest przez zmianę polaryzacji, bo są tylko dwa kable a nie ma żadnej wspólnej masy. Rozkładamy lusterko, krańcówka odcina jeden kabel, zmieniamy polaryzację- jeden nadal odcięty przez krańcówkę. Temat byłby jasny, jakby były 3 przewody, jeden wspólny i każdy następny odcinany przez krańcówkę zależnie od położenia, ale do tego by dwa uzwojenia musiały być albo dwa silniuczki, a tu takiej potrzeby nie ma.
Pozdrawiam,
Pozdrawiam,
Michał
-------------------------------------------------------------------------
Nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później pobije doświadczeniem...
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Wink skladane lusterka pilotem neus001 4 2,836 22-09-2021, 09:03
Ostatni post: smithpl
  Nie dochodzi napięcie do lewego lusterka a w prawym jest rombad 1 892 14-11-2019, 21:00
Ostatni post: kalamb
  Demontaż lusterka zew. w Galaxy cezary 3 3,033 31-08-2016, 12:28
Ostatni post: dominikd
  Lusterka elektryczne mk1 99r adrek88 0 1,265 26-05-2015, 10:58
Ostatni post: adrek88
  podgrzewane wkład lusterka mick 7 4,756 27-12-2012, 13:54
Ostatni post: piwek86

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości