Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Sharan 2.0 ADY szarpie - help!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Kolego daj znać jak poszło z podmianą przepływki u mnie takie same objawy mam ochotę oddać auto na żyletki .

za 50 zł wlanego paliwa robię 60 km po mieśćie Sad szarpanie nie do ogarnięcia

wymieniony rozrząd , przewody wn, świece , kopułka , palec , czujnik położenia wału i czujnik halla , nowy olej filtr oleju filtr palia . szkoda słów ..

dzinx2

Witam borykałem się z tym problemem rok temu wymieniłem prawie wszystko cewka , przewody, świece kopułka , lambda ,wyw. katalizator, zas. egr. i nic. po sprawdzeniu ciśnienia w garach okazało się iż wypalony jest zawór na 3. pomogło zrobiona głowica i gra . Dodam że czasami wypadnie zapłon szczególnie przy wolnych obrotach ale jadąc równo jest ok, podejrzewam że trzeba by było jeszcze przy zapłonie pogrzebac. Sharan ady 2.0 (przy starcie na światłach tak szarpło że aż śrube od mocowania skrzyni urwało.
pozdro.
jeżeli znajdziecie inne przyczyny napiszcie!!!!
Ja mam głowicę zrobioną więc to nie to. @pedros rozwiązałeś już swój problem? Mi szarpie po załozeniu przepływki tak bardziej odczuwalnie, jak odepnę to mniej. Może sprawdź u siebie.
Zakupiłem jeszcze pewne części i czekam na montaż więc jeśli pomoże to dam znać.
chłopaki ja mam ten sam problem
wymieniona sonda i jest lepiej
po odpaleniu łapie idealnie 900 obrotów
ale to tyle dobrych wiesciSad
przy jeździe czy nawet dodawaniu gazu jak stoi nie jest juz tak kolorowo
szarpie, dusi sie i przerywa, totalny brak mocy
byłem sprawdzic jak to wyglada na diagnostyce
od razu błąd SONDY
sonda stoi jak zakleta, nie reaguje na nic 1V przez cały czas
mechanik powiedzail ze gdzies moze byc zwarcie przy zasilaniu sondy ale czy wtedy odczytałby jej wartosc??
nie mam pomysłów, jak do czegoś dojdziecie dajcie znac gdzie tkwil problem
ja poszukam gdzies zwarcia, dam znac
Mam pytanko.
Czy ktoś rozwiązał ten problem??
Mój szwagier ma ADY i boryka się z tym problemem.
VAG pokazał jedynie błąd sondy (upper limit) - błąd sporadyczny i nic więcej.
witam, widze ze post stary ale pytania wciaz aktualne. u mnie wywala takie oto bledy:

VAG-COM Version: Release 311.2-N

Control Module Part Number: 037 906 025 S
Component and/or Version: SIMOS 4S 2172
Software Coding: 00000
Work Shop Code: WSC 00020
2 Faults Found:
00525 - Oxygen Sensor (G39)
27-10 - Implausible Signal - Intermittent
00537 - Lambda (Oxygen Sensor) Regulation
19-00 - Lower Limit
Stron: 1 2
Przekierowanie