Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA
sprawdzenie vw audi seata skody po vinie - Wersja do druku

+- Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA (http://www.vw-sharan.pl/forum)
+-- Dział: SZUKAJ -- POLECAJ -- ODRADZAJ (http://www.vw-sharan.pl/forum/Forum-SZUKAJ-POLECAJ-ODRADZAJ)
+--- Dział: Polecam (http://www.vw-sharan.pl/forum/Forum-Polecam)
+--- Wątek: sprawdzenie vw audi seata skody po vinie (/Thread-sprawdzenie-vw-audi-seata-skody-po-vinie)

Strony: 1 2


sprawdzenie vw audi seata skody po vinie - jolantcha61 - 20-11-2013

witam mam znajomego ktory pracuje w vw moge sprawdzic historie auta vw audi seata skody ostani wpis km itd w aso mam znim uzgodnione ze od jednego sprawdzenia bierze 100zł wiec jesli ktos jesy chetny to moge pomóc


RE: sprawdzenie vw audi seata skody po vinie - stingerA6 - 20-11-2013

Trochę drogo, bo nie wychodząc z domu takowe sprawdzenie kosztuje 50 zł i jest realizowane w ciągu 2 godz. przez konkurencyjnego (w stosunku do Twojego znajomego) człowieka.


RE: sprawdzenie vw audi seata skody po vinie - toma126 - 20-11-2013

Ja sprawdzałem za 50 zeta i miałem to w 10min...Smile tylko straciłem kontakt do gościaSad


RE: sprawdzenie vw audi seata skody po vinie - Scrappy - 20-11-2013

Na forach jest masa ludzi i taniej robią.


RE: sprawdzenie vw audi seata skody po vinie - marcyb3 - 20-11-2013

ja pojechalem do vw i mi gosciu podal bez zadnej oplaty,chyba mial dobry dzien ze mi podal bo bylem spytac tylko o cene sprawdzenia instalacji elektrycznej.i okazalo sie ze przebieg 100% autentyczny,mimo ze mial malo wpisow


RE: sprawdzenie vw audi seata skody po vinie - przemo - 20-11-2013

A mi w VW po VIN nie chcieli podać historii auta bo niby mają ku**a zakaz... Sad


RE: sprawdzenie vw audi seata skody po vinie - wesol - 20-11-2013

na innych forach zdaj sie tez kots oferuje sprawdzenie calej historii za 50 zl a ostani wpis gratis jest sprawdzany. Zreszta nie we wszystkich vagach da sie sprawdzic no i zalezy tez od aso.


RE: sprawdzenie vw audi seata skody po vinie - jolantcha61 - 20-11-2013

tylko pisze ze moge pomoc nic z tego nie mam wiec mi to wisi koledzy ja moge sprawdzic na tel srednio godzina czasami dzien czasami 2 minuty zalezy od kolesia
wesol to daj namiar do tego goscia ok
jak mozesz oczywiscie


RE: sprawdzenie vw audi seata skody po vinie - marcyb3 - 20-11-2013

mi podali ze był rozbierany słupek tylni ostatni raz ,ale nie było napisane czego tam szukali to stan licznika był 226tyś a jak go kupiłem to miał 238tys w niecały rok wiec raczej nie cofany i to gościu sam się mnie spytał czy chce,a jak byłem zaraz po kumpnie auta to też mi niechciali pomóc nawet odpłatnie a drugim razem był inny koleś i podał


RE: sprawdzenie vw audi seata skody po vinie - m-blue - 20-11-2013

Wszystko kwestia podejścia w ASO... u mnie w mieście, aso słynie z braku chęci współpracy w jakimkolwiek zakresie... Jak jechałem kupić auto do niemiec, zadzwoniłem do innego aso w dużym mieście ( nie będę podawać co i kto) powiedziałem, że jadę kupić auto i czy jakoś zdalnie może mi podać chociaż czy przebieg jest realny, bez żadnych szczegółów -wspomniałem że zapłacę, ale muszę to mieć na telefon. Obyło się bez płacenia, dzwoniłem z 10 razy z czego połowa się okazała abstrakcją, także da się jeśli ktoś chce...