Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA
Przewody klimatyzacji - Wersja do druku

+- Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA (http://www.vw-sharan.pl/forum)
+-- Dział: SZUKAJ -- POLECAJ -- ODRADZAJ (http://www.vw-sharan.pl/forum/Forum-SZUKAJ-POLECAJ-ODRADZAJ)
+--- Dział: Szukam (http://www.vw-sharan.pl/forum/Forum-Szukam)
+--- Wątek: Przewody klimatyzacji (/Thread-Przewody-klimatyzacji)

Strony: 1 2


Przewody klimatyzacji - Krzysku - 08-05-2014

Witam potrzebuje dwa przewody klimatyzacji drugiej strefy taki pech że zgniły w miejscu łączenia jakby ktoś miał na posiadaniu bądź natknął się gdzieś na necie to dajcie znać ten dolny przewód może być nawet uszkodzony byle ten odcinek od łączenia z drugim był zdrowy.

[Obrazek: ac100bbba8fe.jpg]

[Obrazek: 76a9903aabdd.jpg]

[Obrazek: c8dad963e323.jpg]


RE: Przewody klimatyzacji - Krzysku - 09-05-2014

A ma może ktoś dostęp do katalogu żeby mi podesłać numery tych rurek
__________
Numer rurek już znam ceny kosmiczne może ktoś borykał się z tymi rurkami już chodzi mi o ewentualnie połączenie tych przewodów jednym gumowym tylko pytanie czy zda to egzamin bo używkę kupić w dobrym stanie to będzie problem


RE: Przewody klimatyzacji - jaro211 - 09-05-2014

czesc ty widze ze rozłączyles u mnie bylo tak zkorodowane alu ze ciecie i wymiana na gumowy od poczatku do tylnej i lata az milo


RE: Przewody klimatyzacji - Krzysku - 13-05-2014

Chyba też to wymienie na gumowe i bedzie spokój bo alu drogie ta podwójna w ASO 850 zł powariowali


RE: Przewody klimatyzacji - daneczek76 - 13-05-2014

Mam swoje stare z demontażu leżą gdzieś w garażu , uszkodzone był jeden gdzieś z przodu i z tego co wiem można to zrobić ale ja kupiłem nowy. Oczywiśćie ja mam tą część co idzie przez cały samochód dwie rury o to ci chodzi ? czy o tą druga co idzie od łączenia do środka tylnego skraplacza?

gdzie stacjonujesz to możemy sie dogadac.


RE: Przewody klimatyzacji - Krzysku - 13-05-2014

Tak chodzi mi o tą grubą co idzie przez auto i tą co do osuszacza dwie zgniły w łączeniu ja jestem z Zakopanego


RE: Przewody klimatyzacji - daneczek76 - 13-05-2014

jak nie masz ciśnienia na to to w czerwcu jeszcze nie wiem którego będę Kraków i okolice mysle że możemy się dogadać .
Poniżej masz fotkę moich przewodów umnie była jedna dziurka gdzie trzyma obejma przewody w którejś z rurek nie pamiętam juz w której dlatego na wysokości tej obejmy zaznaczyłem dwa czerwone punkty bo to gdzieś tu tylko nie wiem czy na cienkiej czy grubej rurce. Ta dziurka nie widoczna gołym okiem mozna spawać ale ja otym za późno się dowiedziałem a zresztą stwierdziłem nowe znów wytrzymają przynajmniej 8 lat.


RE: Przewody klimatyzacji - Krzysku - 15-05-2014

Jak zdobęde te krótkie do osuszacza to dam Ci znać a jak nie to będe zakuwał gumowe
Przewody wyciągnięte będe zakuwał gumowe musze ino pojeżdzić i cene znależć jakąś normalną bo wołają se nawet w pobliżu 80 zł za metr przewodu plus zakucie.


RE: Przewody klimatyzacji - maj0nez - 20-05-2014

ja mam całego na rozebranie jakie te przewody potrzeba ?


RE: Przewody klimatyzacji - rodzynek - 20-05-2014

Hej,

jak masz ten, co mnie interesuje, to biorę Wink

Cienki aluminiowy między osuszaczem a skraplaczem (czyli spod reflektora do ściany grodziowej).