Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA
Porównujemy Ubezpieczenia ile kto gdzie? - Wersja do druku

+- Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA (http://www.vw-sharan.pl/forum)
+-- Dział: FORUM OGÓLNE (http://www.vw-sharan.pl/forum/Forum-FORUM-OG%C3%93LNE)
+--- Dział: Prawo i Ubezpieczenia (http://www.vw-sharan.pl/forum/Forum-Prawo-i-Ubezpieczenia)
+--- Wątek: Porównujemy Ubezpieczenia ile kto gdzie? (/Thread-Por%C3%B3wnujemy-Ubezpieczenia-ile-kto-gdzie)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Porównujemy Ubezpieczenia ile kto gdzie? - piwek86 - 14-08-2012

Zniżki mam 50 % ale dostaje jakąś tam zwyzke chyba 30% za wiek (brak ukończonych 29 lat) wiec w AXA za samo oc kasują mnie 562 zł


RE: Porównujemy Ubezpieczenia ile kto gdzie? - wojci - 14-08-2012

(14-08-2012, 13:07)piwek86 napisał(a): Zniżki mam 50 % ale dostaje jakąś tam zwyzke chyba 30% za wiek (brak ukończonych 29 lat) wiec w AXA za samo oc kasują mnie 562 zł

a co tu ma 29lat do rzeczy?
jeżeli już to chyba 24 lata biorą pod uwagę a nie 29????


RE: Porównujemy Ubezpieczenia ile kto gdzie? - wesol - 14-08-2012

Hestia 463 zl cala jednorazowa wplata. Wszystkie znizki. Za golfa tez cos podobnie czy nawet z pare zl mniej bo zawsze jest tak ze on jest jako drugie auto.


RE: Porównujemy Ubezpieczenia ile kto gdzie? - sarkrz - 30-10-2012

60% MTU oc+ mini ac(kradzież)=760pln


RE: Porównujemy Ubezpieczenia ile kto gdzie? - daneczek76 - 30-10-2012

panowie jeśli podajecie ubezpieczenie z AC podawajcie wartość auta w ubezpieczeniu żeby mozna było się odnieść do całości.


RE: Porównujemy Ubezpieczenia ile kto gdzie? - sarkrz - 30-10-2012

(30-10-2012, 11:11)daneczek76 napisał(a): panowie jeśli podajecie ubezpieczenie z AC podawajcie wartość auta w ubezpieczeniu żeby mozna było się odnieść do całości.

przecież wiadomo jakie są wartości poszczególnych roczników
18400


RE: Porównujemy Ubezpieczenia ile kto gdzie? - fazi - 30-10-2012

Witam
Aviva sharan 1,9 tdi 2003 - OC - 431 , OC szyby 100 ( całość 531 jednorazowo)
60% zniżki , i osoba kierująca jako współwłaściciel prawo jazdy krócej niż 2 lata
dla porównania Liberty chciało 723 PLN


RE: Porównujemy Ubezpieczenia ile kto gdzie? - daneczek76 - 31-10-2012

(30-10-2012, 15:03)sarkrz napisał(a):
(30-10-2012, 11:11)daneczek76 napisał(a): panowie jeśli podajecie ubezpieczenie z AC podawajcie wartość auta w ubezpieczeniu żeby mozna było się odnieść do całości.

przecież wiadomo jakie są wartości poszczególnych roczników
18400
nie do końca ponieważ wszystko zależy od wersji wyposażenia i dodatków które masz w aucie. I tak np: jak ja ubezpieczam samochód i cena jest np: 1000o zł + jakieś dodatki wyjdzie więcej lub jak w ogóle nie ma go w książce ubezpieczeniowej i muszą wszystko z reki wpisywać mój przypadek.




RE: Porównujemy Ubezpieczenia ile kto gdzie? - marianex - 14-11-2012

Koledzy . Z własnego doświadczenia proponuję aby skorzystać z ofert kilku biur multiagentów ubezpieczeniowych. Niestety wymaga to czasu ale zaoszczędzić można wiele. Oferta z tego samego towarzystwa u różnych agentów różni się nieraz i to znacznie. Przy OC jest to najprostsze do wychwycenia bo zniżki , zwyżki i kwota gotowa. AC rządzi się swoimi prawami . Najważniejsze to zapytać co mamy w ubezpieczeniu ? Gdy wejdzie się na internetową porównywarkę to samemu można się "pobawić" w symulację składek i załapać o co chodzi w tej grze. NAJWAŻNIEJSZE : KAŻDY AGENT MA PROWIZJĘ ZALEŻNĄ OD WYSOKOŚCI STAWKI JAKĄ SKASUJE . Stąd też trzeba u KAŻDEGO pytać tak samo . Wartość odtworzeniowa , udział własny , naprawa serwis czy stodoła , kradzież itp itd. Ostatnio zapytałem "mojego" agenta ile mnie wyjdzie pakiet za "nowego" Sharana podałem wszystko - no zmieścimy się w 2tys. Konkurencja to samo daje za ok 1,4tys. Nie polecam GENERALI z którymi mam złe doświadczenia ale to inna bajka.


RE: Porównujemy Ubezpieczenia ile kto gdzie? - daneczek76 - 15-11-2012

marianex opisz swoje doświadczenia z Generali z chęcią posłuchamy, ja też ponieważ akurat mam full pakiet.