Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dlaczego samochody psują się tak szybko?
#21
to ja tak sie wtrace taka dygresja...

chodzi tu o inny moj samochód... a minivan to wiekszy samochod do innych celow ... Smile bo od kilku lat posiadam 2

swego czasu kupiłem auto dla siebie ktore szukałem rok czasu i zjezdziłem pól polski a kupilem w swojej miejscowości po 30min od ukazania sie ogłoszenia Smile ktore posiadam od 4lat
jestem 3 właścicielem a to jest salon polska auto było kupione stosunkowo drogo ok 2tys więcej inż średnia allegro tego modelu.. praktyczniej taka jak najwyższe cenny na aukcjach
i powiem tak miało 2 właścicieli pierwszy ktoś tam w warszawie 4lata
drugi w mojej malej miejscowości

gość widać poważny człowiek... to było naprawiane wtedy i wtedy... jestem właścicielem od 9 lat było robione tiu i tu... jak pojechałem do warsztatu firmy xyz powiecmy większego w miecie i zobaczyłem ze nawet porządnych kluczy nie maja to podziękowałem... i naprawy byly robione w autoryzowanym sewisie tej marki ale nie salonie.

będąc właścicielem po roku z faktur wynikało ze muszę rozrząd wymienić wiec to uczyniłem zadzwoniłem do firmy xyz i yzx i kilku innych o koszty tej wymiany i do tego miejsca autoryzowany przedstawiciel co porzedni właściciel mi polecił nadmieniając ze maja stosunkowo przyzwoite ceny

Wjeżdżam na jamę a pan z uśmiechem na twarzy ze widzi znajome auto a ja o co chodzi i sie pyta czy długo jestem właścicielem bo mam podkładki których juz nie maja od 5lat -stary pracownik a ja mowie ze od wtedy i wtedy zaprosił mnie do kompa i calutka prawie historia pojazdu jest w komputerze od kupna

dodam ze za rozrząd zaplacielm 30zl wiecej inż w firmie krzak dali mi gwarancje 2lata lub 20tys km na piśmie na ich robociznę i w razie awarii

późniejszy przykład z racji ze to jest Honda trzeba ustawiać zawory... nikt sie tego nie chciał podjąć gdzie nie zapytałem stosunkowo nie dużo pieniędzy kosztuje a ryzyko zjebania duże udałem sie znowu tam i zapłaciłem 100zl Wink

Kolejny przykład pojechałem zakładać gaz Wink a pan z uśmiechem na twarzy ze dawno nie wiedział tak zadbanego auta az mi sie przyjemnie i milo zrobiło Smile

dodam juz przejechałem nim 45tys i bez najmniejszej awarii Wink nie chce nowszego a to co mam jest 100 wystarczające ma dusze wyposażenie które mi wystarcza i dożywocie Wink


płęta tego i co z tego ze stary ale ma sie lepiej i wytrzyma więcej niż nie jeden nowy Wink nie ma turbo dwumasy filtra cząsteczek... sama gola mechanika Wink i niestety juz takich aut niezawodnych nie bedzie.... :/

[Obrazek: c4d3e411de6f91bf.jpg]
wczasy 2013 zakopane oj... cfaniacki cfanicki Wink

zraz poleca posty ze to nie vag Tongue ale w sojej karierze miałem tez vw przez 5lat ;P tyle ze to inna bajka i 1,9TD nie do zabicia był Wink
Odpowiedz








Wiadomości w tym wątku
RE: Dlaczego samochody psują się tak szybko? - przez centrino - 13-05-2014, 14:26
RE: Dlaczego samochody psują się tak szybko? - przez Pawcio87 - 31-12-2016, 09:53

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości