Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Komfortowe kierunkowskazy
#11
W moim też to jest, a mam prawie golasa.

A czy opcja "miękkich kierunkowskazów" nie wymaga innych manetek?
Odpowiedz




#12
Raczej nie bo u mnie nie ma "miękkich" kierunków tzn 3x mignięć, tylko jak przesunę manetkę w pozycję ( nazwijmy to 0,5 ) to mignie tylko raz kierunek.

Z ciekawości, to próbowaliście to ustawiać tak jak jest napisane w tym poradniku RossTech tzn dodać +16 wartość do kodowania ? Czy inaczej ?
Sharan 1.9 TDI AUY + Suszarka ARL = 166KM i 393Nm
Odpowiedz
#13
U mnie tego kodowania nie przyjmuje. Może dałoby się zrobić spod vdc pro, ale najpierw musiałby ktoś dokładnie przetłumaczyć z niemieckiego na polski bez byków translatora.
Gdyby mi się chciało tak jak mi się nie chce Big Grin
Odpowiedz
#14
3 mrugnięcia przy dotknięciu manetki kodowanie w 09 16401 ale nie wszystkie sterowniki przyjmą kodowanie
Odpowiedz
#15
DDiablo, skoro tak, to widocznie nie dla mojego modułu. Chociaż, zastanawiam się nad jeszcze jedną możliwością: czy ta opcja kodowania nie oznacza, że z centralną elektroniką jest połączony moduł obsługujący miękkimi kierunkami. Wtedy, przy jego braku zakodowanie nic nie da, albo się nie powiedzie.

jaro211, nie możesz podać całego kodowania wprost, bo zawiera ono inne opcje - wprowadzenie go spowoduje przypadkowe zmiany.

wesol, mógłbyś używać interpunkcji i sprawdzania pisowni? Dużo łatwiej by się Ciebie czytało.

... szukam dalej.
Odpowiedz
#16
U siebie w Alhambrze udało się zakodować komfortowe kierunkowskazy, kodowanie z wartości 16385 na 16401. Czyli tak samo jak u kolegi Jaro211.
Za to w Galaktyce przed FL możliwości takiej brak.
Odpowiedz




#17
Slawus20, czyli opcja +16. Który rocznik masz i jakie wyposażenie?
Odpowiedz
#18
Rok 2006, wyposażenie, wersja camper, bez xenon-u, grzania szyby czołowej, licznik bez FISa. Reszta elektryka.
Odpowiedz
#19
(17-06-2015, 19:50)jaro211 napisał(a): 3 mrugnięcia przy dotknięciu manetki kodowanie w 09 16401
Dzięki, wczoraj sprawdzone w Alhambrze - działa.

Odpowiedz
#20
Wiem że starość ale może się przyda Smile
U mnie również dało radę i działa alhambra 2007r 2.0 tdi 140km kodowanie z wartości 16385 na 16401. Zgodnie z tym co pisze TU to działa tylko od 2001. Dziękuję za info iż mogę mieć takie coś powiem brakowało tego z opla.
Pozdrawiam
Szukam kogoś z obd na rs-ie do zrobienia szyb z pilota z okolic Jelcz Laskowic
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  tylna szyba nie grzeje,kierunkowskazy w lusterkach nie działają,lewe lusterko zero vincent9 2 2,256 22-07-2016, 12:58
Ostatni post: vincent9
  Kierunkowskazy spasowanie inside4 3 1,670 23-02-2015, 12:10
Ostatni post: inside4

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości