Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozmiar kół
#1
Witam panowie Posiadam 4 opony letnie razem z felgami alusami w rozmiarze 205/55R16 i czy takie koła mogą być założone do alhambry Nigdzie nie znalazłem czy 16 mogę założyć nawet na klapce wlewu paliwa nie ma 16 w opisie
Odpowiedz




#2
tak możesz takie załozyc jak najbardziej,felga 16 może być i rozmiar też taki jak powienien.
Niektórzy pędzą na złamanie karku, aż ciężko ich nieraz wyprzedzić.
Odpowiedz
#3
Jeszcze jedno pytanie Jakie powinno być ET na felgach Te co mam mają ET55 czy mogą być
Odpowiedz
#4
eleganckie ze tak powiem. Czy rozstaw srub tez jest odpowiedni oraz srednica piasty.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
#5
rozstaw śrub jest ok i średnica piasty też ok Najbardziej chodziło mi o rozmiar jak pisałem wyżej i o ET Dzięki
Odpowiedz
#6
jesli chodzi o opony to powiem Ci ze wlasnie mam takie u siebie. JEzdzi sie naprawde super. ET mam 42 i sa to kola ktore zakupilem kiedys nowe do astry G. Przy tym ET to nawet u mnie sie kola nie zblizaja do rantów nadkoli tak wiec u ciebie beda bardzo łądnie schowane w nadkolu. Zreszta przewaga wysokiego ET jest tez to ze zawsze mozesz sobie zmniejszyc je poprzez załozenie dystansów. Grubosc 10mm spowoduje ze ET wtedy bedzie u ciebie 45.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz








Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jakie opony do SGA- nośność, rozmiar sharanista 831 486,878 07-03-2022, 19:31
Ostatni post: wesol
  Rozmiar ET felg do Sharana mick 12 21,954 24-11-2021, 19:08
Ostatni post: Szeroki

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości