Ocena wątku:
Sharan 1.8T Benzyna
18-03-2017, 01:51
Post: #1
Sharan 1.8T Benzyna
co lepsze i praktyczniejsze. Automat czy Manual. (nadmieniam ze nigdy nie jeździłem na automacie).
Może ktoś ma do sprzedania Smile ?
Reklama

20-03-2017, 22:08
Post: #2
RE: Sharan 1.8T Benzyna
Manual. Raz, że masz większą kontrolę nad samochodem, dwa, że spalisz mniej Wink Osobiście parę lat temu, gdy robiłem prawko to mówiłem sobie, że zawsze będę jeździł automatem, ale teraz nie wyobrażam sobie jazdy na automacie Smile
21-03-2017, 23:01
Post: #3
RE: Sharan 1.8T Benzyna
Kwestia indywidualna, grono ludzi omija automat szerokim łukiem, osobiście moje ostatnie auto było w automacie(a4 b5 1.9TDI 90KM)Teraz wiem że min. to 150KM do automatu chociaż jeździłem mesiem 190 136KM i również dawał radę. Wracając do tematu niechętnie ale że jako auto był w perfekt stanie kupiłem automat,jeździłem nim 3 lata do czasu kiedy zaczeła przeciągać 3 bieg i szarpać ale tylko na zimnym. Stwierdziłem że nie będę się ładował w koszty zmieniam na manual, jako że robiłem przekładkę sam,po sprzedaniu gratów praktycznie wyszedłem na 0. Jaki wniosek z tego?że kolejne auto miało być w automacieBig Grin niestety wszyscy mi odradzali automat w VW, począwszy od użytkowników na tym forum po mechaników w mojej okolicy. podobno jest mocno awaryjny, prócz jednostki 2.8. Jazda automatem jest mega przyjemna, spalanie ciut większe ale wynagradza komfortem no i w mieście to sama przyjemność. Trzeba pojeździć aby się przekonać czym jest jazda automatem. Jedyny - to zima i wyjazd np. z parkingu, jak się zagrzebiesz nie idzie się rozbujać jak manualem.
23-03-2017, 22:37 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-03-2017 22:39 przez saltech.)
Post: #4
RE: Sharan 1.8T Benzyna
to i ja coś napiszę,
od trzech lat posiadam 2,8 automat oraz od roku 2,8 manual 4motion,
na manualu lepsza dynamika mniejsze spalanie ale trzeba wajchą ruszać Smile
automat pełna wygoda komfort nie toczy się do tyłu Smile jedna ręka i jedna noga wolna Smile korki miejskie? żaden problem Smile
widzę że masz LBI więc nie daleko, zapraszam na testy jednego i drugiego Smile




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  kupuję sharana 2.0 benzyna - spalanie i cena części zamiennych?? dragon 29 43,649 14-01-2016 09:47
Ostatni post: suhhar

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name