Ocena wątku:
uzytkownik olx
23-10-2017, 21:07
Post: #1
uzytkownik olx
Dla użytkowników Olx niekażdy pewnie wie że przez aplikację można sprawdzić od kiedy dany użytkownik jest zarejstrowany
Np ta aukcja
https://www.olx.pl/i2/oferta/zaglowek-ko...%5D=answer
chcialem kupic ale Gosc odrazu mowi ze tylko platnosc przelewem. Wyczuwam tu jakis wałek bo konto ma od miesiąca. Takze pilnujcie sie nie tylko przy tej aukcji ale w calym tym Olx bo niejesteśmy tam w żaden sposób zabezpieczaniu przed oszustami.
Pozdrawiam
Reklama

24-10-2017, 02:28
Post: #2
RE: uzytkownik olx
Masz rację ze trzeba uważać. Akurat w tej aukcji Sharan polift a zagłówki przedlift. Coś tam sporo namieszane.Huh



Jest: VW SHARAN 2.0 TDI BRT 140 KM, MAGIA TKWI W TDI Heart
Było: VW SHARAN 1.9 TDI AHU 90 KM
VW SHARAN 1.9 TDI 1Z 90 KM
VW SHARAN 2.0 ADY 115 KM
24-10-2017, 09:57
Post: #3
RE: uzytkownik olx
Może nie od razu wałek ale uważać trzeba zawsze. Z resztą załażeniem olx, a wcześniej tablicy jest skontaktowanie sprzedających z kupującymi z okolicy i odbiór osobisty. Z resztą zawsze ostrzeżenie wyskakuje żeby uważać z płatnościami



4Motion
26-10-2017, 10:36
Post: #4
RE: uzytkownik olx
(23-10-2017 21:07)Hasan napisał(a):  ...chcialem kupic ale Gosc odrazu mowi ze tylko platnosc przelewem. Wyczuwam tu jakis wałek bo konto ma od miesiąca. Takze pilnujcie sie nie tylko przy tej aukcji ale w calym tym Olx bo niejesteśmy tam w żaden sposób zabezpieczaniu przed oszustami.
Pozdrawiam
Fajnie a teraz napisz jeszcze raz, ale tym razem po polsku.

Chciałeś odebrać towar osobiście a sprzedawca zażyczył sobie przedpłatę ? Huh

Czy chciałeś zakupić towar wysyłkowo i ten sprzedawca (wiadomo - oszust / krętacz) nie miał ochoty wysłać towaru za pobraniem ? Dodgy
26-10-2017, 23:47
Post: #5
RE: uzytkownik olx
(23-10-2017 21:07)Hasan napisał(a):  chcialem kupic ale Gosc odrazu mowi ze tylko platnosc przelewem.

A może znajdź jakiegoś klubowicza z Torunia co Ci to kupi i odbierze osobiście i później wyśle.



Tempomaty w grupie VAG. Wiązki, montaż, kodowanie. Śląsk i okolice. 510 150 407
03-11-2017, 17:58
Post: #6
RE: uzytkownik olx
chcialem przesylke pobraniową
Pan napisał ze tylko wplata na konto
Do tego zarejstrowany na olx od miesiąca
Mysle ze lepiej nieryzykowac wpłaty
06-11-2017, 22:02
Post: #7
RE: uzytkownik olx
Poszukaj jeszcze trochę, ja do siebie kupiłem za 80 zł. Kwestia zadzwonienia i porozmawiania i wyczujesz. Czasem ktoś nie chce pobrania robić, bo nie umie lub mu się nie chce. Możesz zamówić mu kuriera przez portale pośredniczące w wysyłkach paczek np. za pobraniem, jeśli wtedy się nie zgodzi, to od razu rezygnujesz

Ja przez olx wpłaciłem na konto, bo podał mi wszystkie dane do przelewu.

Ciężko stwierdzić, że to oszust - każdy kiedyś na portalach aukcyjnych zaczynał.



150KM -> 150kW Tongue




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name