Ocena wątku:
Coś nie tak z bezpiecznikami od tablicy rejestracyjnej
29-11-2011, 16:52
Post: #1
Coś nie tak z bezpiecznikami od tablicy rejestracyjnej
Witam ,cos mi nie pasuje bo instrukcja pokazuje że bezpiecznik od tablicy rejestracyjnej to 30 ,3A,fiolet, ,a umnie jest 10A,żółty, i rysunek pokazuje radio,nie oswietla mi tablicy w sharanie,1,9tdi.2002r,sprawdziłem zarówki są ok,prąd nie dochodzi ,może ktos wie jaki numer tego bezpicz.dzięki za odpo.
 Thanks given by: ono79
Reklama

30-11-2011, 08:56 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-11-2011 08:59 przez fotograf123.)
Post: #2
RE: instrukcja obsługi Galaxy, Sharan, Alahambra po 2000r
To ktoś grzebał ...
zobacz po bezpiecznikach który przepalony i wymień, a może padł ci potencjometr opok ustawiania poziomu świateł jest potencjometr odpowiadający za ściemnienie deski rozdzielczej ???.

powinieneś sprawdzić bezpiecznik nr. 28 ma być 3A.



ALHAMBRA 2.0 TDI 140 KM
Zapraszam:
https://www.facebook.com/wachlewski Big Grin
30-11-2011, 19:13
Post: #3
RE: instrukcja obsługi Galaxy, Sharan, Alahambra po 2000r
WITAM.Potencjometr też jest odpowiedzialny za tablice rejestracyjną?,też tak mysle że ktoś grzebał,i na dodatek zły bezpiecznik włożył,a co chodzi o sprawdzenie wszystkich bezpieczników to jest problem z wyciagnieciem ich bo nie mam sciągacza,a palcami ,to duży problem ,dzieki za podpowiedz
01-12-2011, 02:01
Post: #4
RE: instrukcja obsługi Galaxy, Sharan, Alahambra po 2000r
(30-11-2011 19:13)krisb napisał(a):  WITAM.Potencjometr też jest odpowiedzialny za tablice rejestracyjną?,też tak mysle że ktoś grzebał,i na dodatek zły bezpiecznik włożył,a co chodzi o sprawdzenie wszystkich bezpieczników to jest problem z wyciagnieciem ich bo nie mam sciągacza,a palcami ,to duży problem ,dzieki za podpowiedz


Sorry co ja z tym oświetleniem wskaźników (pomyliłem się )
jasne że potencjometr tylko od wskaźników jest.
a obie się nie świecą ?.

masz w załączniku kawałek tabelki z instrukcji...
może kabelkologia gdzieś się przetarło i zwiera miernik do reki i Go....
Przecież nie musisz wyciągać bezpieczników żeby je posprawdzać latarkę w rękę i patrz na grzbiet czy cały jest drucik ...
A cha gniazda mające jeden styk są przez fabrykę robione jako nie używane tak więc jak znajdziesz gniazdo bez bezpiecznika które ma styki (srebrne) z obu stron to znaczy że tam powinien być bezpiecznik ....
Powodzenia ...Big Grin


   



ALHAMBRA 2.0 TDI 140 KM
Zapraszam:
https://www.facebook.com/wachlewski Big Grin
01-12-2011, 09:58 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-12-2011 09:59 przez daneczek76.)
Post: #5
RE: Coś nie tak z bezpiecznikami od tablicy rejestracyjnej
Panowie tak mała prośba po raz ostatni jak już macie problem to zakładajcie temat, a nie w wątku z dokumentacją sru i załatwione. A potem b.... lub nieporządek się robi.
THX i PZDR Daniel.



Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.
01-12-2011, 10:58
Post: #6
RE: Coś nie tak z bezpiecznikami od tablicy rejestracyjnej
sorry Daneczek76 nie zauważyłem przy odpowiedziach ale rozumiem przeniosłeś .....



ALHAMBRA 2.0 TDI 140 KM
Zapraszam:
https://www.facebook.com/wachlewski Big Grin
01-12-2011, 11:07
Post: #7
RE: Coś nie tak z bezpiecznikami od tablicy rejestracyjnej
spox nie ma problemu po prostu dbajmy wszyscy o nasze wspólne forum.



Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.
01-12-2011, 18:37
Post: #8
RE: Coś nie tak z bezpiecznikami od tablicy rejestracyjnej
Witam ,obydwa swiatła sie nie palą,a co chodzi o wątek który napisałem ,wydawało mi sie że tak powino byc ,widocznie jeszcze się gubię na forum,sory
02-12-2011, 18:22
Post: #9
RE: Coś nie tak z bezpiecznikami od tablicy rejestracyjnej
A przewody w gumowej przelotce idącej do klapy posprawdzane?



[Obrazek: Season_5_cast_banner.jpg]
02-12-2011, 19:40
Post: #10
RE: Coś nie tak z bezpiecznikami od tablicy rejestracyjnej
jeszcze nie ,chciałem zacząc od bezpiecznika,będe musiał wszystkie elementy pokolei sprawdzic.p




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Sad Nie gaśnie podświetlenie licznika i tablicy rejestracyjnej Brodnica 17 10,765 24-12-2020 14:46
Ostatni post: kalamb
  Sharan 2002 1.9 TDi skrzynka z bezpiecznikami przy akumlatorze wilmir 3 3,036 27-06-2017 19:36
Ostatni post: andrew7800

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name