Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Światło cofania Sharan
#21
Postaram się jutro zrobić zdjęcie jak widać w nocy. Ale ostatnio cofałem toyotą corollą rocznik 2019 i kamera cofania w mojej o niebo lepiej widać.

A radio mam chyba najtańsze na androidzie z GPS i dotykowymi przyciskami. Jutro poszukam mojego chińskiego sprzedawce.
klaustrofobia: czyli lęk przed zamkniętymi pomieszczeniami.
np.:
Idę do sklepu po piwo i boje się że będzie zamknięte.
Odpowiedz




#22
W biedronce mam teraz zamontowany rejestrator z kamerką cofania. Kamerkę cofania przeniosłem do środka bo miałem dość przecierania jej jak miałem cofać. Przeniesienie wiązało się z gorszą jakością w nocy bo diody doświetlające odbijały się w szybie. Teraz myślę o dołożeniu dodatkowej lampy do światła cofania, ponieważ mam już tą nowszą blendę z jedną żarówką jako światło wsteczne, Myślę o dołożeniu lampek diodowych tylko nie wymyśliłem gdzie Sad
Odpowiedz
#23
Ja kiedyś myślałem o dołożeniu świateł do jazdy dziennej pod zderzakiem, coś podobnie jak było w dużych fiatach.

A zamawiałem od tego dostawcy
https://pl.aliexpress.com/item/330250231...5c0fyz1rjq

z wysyłką z PL przyszło w 2 dni. A kamerka IR i świeci jak dioda więc nawet na początku jak miałem w środku to ni robiło poblasku na szybie.
klaustrofobia: czyli lęk przed zamkniętymi pomieszczeniami.
np.:
Idę do sklepu po piwo i boje się że będzie zamknięte.
Odpowiedz
#24
który tam siedzi Android ? Masz RDS w radiu ? Czy zapamietuje ksiązke tel z kontaktami ?

w mojej tanszej wersji chyba w jakiejś wersji Windows jest z tym wszystkim problem
Galaxy MK2 1.9 TDI 2004r - wirus na 169km / 360Nm Big Grin
Focus MK1 1.6 1998r
Odpowiedz
#25
Android chyba 8.1 Go
RDS brak ale takie wzielem świadomie bo było tańsze. (gdyby było lipa radio mniej szkoda kasy)
Książka jest trochę dziwna ale taki urok. Sparowanie bezproblemowe a i łączenie z telefonem bardzo szybkie.

foto z kamerki cofania. W rzeczywistości jest o niebo lepiej widać i wyraźnie.


Załączone pliki Miniatury
   
klaustrofobia: czyli lęk przed zamkniętymi pomieszczeniami.
np.:
Idę do sklepu po piwo i boje się że będzie zamknięte.
Odpowiedz
#26
(27-11-2019, 12:14)schak napisał(a): Android chyba 8.1 Go
RDS brak ale takie wzielem świadomie bo było tańsze. (gdyby było lipa radio mniej szkoda kasy)
Książka jest trochę dziwna ale taki urok. Sparowanie bezproblemowe a i łączenie z telefonem bardzo szybkie.

foto z kamerki cofania. W rzeczywistości jest o niebo lepiej widać i wyraźnie.

Cześć! W którym miejscu masz zamontowaną kamerę. Mam podobne radio i myślę o kamerze tylko nie mam pomysłu gdzie by było dobrze ją zamontować.

Odpowiedz




#27
W listwie zaraz nad rejestracją. Jutro fotkę cykne.
klaustrofobia: czyli lęk przed zamkniętymi pomieszczeniami.
np.:
Idę do sklepu po piwo i boje się że będzie zamknięte.
Odpowiedz
#28
W jednym sharanie już zamontowane światło pod zderzakiem - jest już super
teraz zastanawiam się nad moim ale tutaj chcę coś w stylu halogenu/listwy led
i tutaj pytanie - jakiej mocy mogę dać w/w oświetlenie ?
18W, 32 W ?
Odpowiedz
#29
Mozesz dać nawet 300 W tylko jak się zdarzy, ze zapalisz to przede mną w nocy to Cię zastrzelę ;-)
Odpowiedz
#30
Pytanie do tych, co maja dodatkowe światło:
Podłączacie to jako dodatkowe światło cofania, czy jako niezależne oświetlenie, włączane osobno? I która z tych wersji jest legalna?
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości