Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 2.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wtyczki do MFD
#1
Witam, właśnie kupiłem Sharana i poprzedniemu właścicielowi ktoś prawdopodobnie ukradł navi bo znalazłem tylko poodcinane wtyczki. Zdjąłem izolacje i domyślam się że wiązki 2 i 4 to ISO, wiec nie będzie problemu z ich ponownym zamontowaniem, nie wiem tylko do czego jest wiązka nr 1, ma ktoś rozpiskę tych przewodów? Który kolor do czego i gdzie taką wtyczkę dostać? Pomogłoby mi zdjęcie tej kostki na którym widać który kolor przewodu do którego pinu przychodzi.
Kolejny problem to antena, czy jest możliwość kupienia samej wtyczki anteny? I gdzie mogę znaleźć odbiornik GPS, jest za podsufitką z tyłu?
Z góry dzięki za opdSmile


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz




#2
tu masz tył panelu w MCD, akurat mam nawigacje wyciągniętą bo robie sobie nowy kabel do zmieniarki cd jak poczekasz ze 3 dni to rozpisze ci kolory który gdzie w chodzi.
tu masz opis ja postaram ci to na kolory kabli przełożyć.
http://renmiata.no.sapo.pt/Navigation.htm
same wtyczki iso jak i mini iso dokupienia na allegro oraz piny do nich także.
http://allegro.pl/zestaw-mini-iso-termin...70147.html
http://allegro.pl/kostka-iso-gniazdo-16p...70713.html


Załączone pliki Miniatury
   
Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.
Odpowiedz
#3
Co do ISO to nie problem bo gdzieś mam nawet takie wtyczki, chodzi mi dokładnie o wiązkę nr 1 na moim zdjęciu, jaka to wtyczka? to jest wiązka do tych miniISO czy do tej podłużnej (26 pinowej)?
Jak skończysz twoją navi to byłbym wdzięczny za foto tej wiązki z wtyczką z obydwu stronSmile
Odpowiedz
#4
tu masz rozpiskę: Klick
Są to przewody cienkie jak wiązka nr1.
te 26 pinów podzielone jest na trzy segmenty wtyczek mini iso które łączą się po złączeniu w jedną dużą kostkę.
Boczna kostka do can mam tylko dwa przewody:
KL15 - przewód kolor Czarny
REV - przewód kolor Szary z czarnym paskiem
   
Pamiętaj ja mam auto rok modelowy 2006 i tu może być inny kolor kabli.
Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.
Odpowiedz
#5
Wielkie dzięki, czyli te kabelki co mam to do sterowania z kiery i do telefonu, czyli nie są mi potrzebne żeby MFD działała? Chodzi mi konkretnie o nawigację, czy aby prawidłowo działała wystarczy tylko antena gps?
Odpowiedz
#6
wystarczy antena choć ja końcówki jej na fotkach nie widzę.
A na dachu masz antenę taką klick TU.
oczywiście jesli nie masz anteny możesz dokupić coś Takiego.
Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.
Odpowiedz




#7
Niestety anteny nie ma, ale to nie są duże koszta. Dzięki za pomoc, teraz zostało tyko navi zakupić i podłączyćSmile
Odpowiedz
#8
Kupilam niedawno nawigacje MFD wer G do passata b5 2000r, Jak podlączyć sygnal ABS-u lewego i prawego do instalaci samochodu? Czy ktoś wykonał z was takie podłączenie ? Nie chce wpinac sygnalu gali w 5pin i kombinolwać chcialbym podlaczyc nawi tak jak jest w orginalnych wozach. Czy wyjscia can z nawigacji podpiąć do magistrali i navi bedzie widziala licznik, kompa, i sterownik abs-u?
Odpowiedz
#9
AKTYWACJA MFD:

Lewy/Prawy Shift+:

ESC = Wylaczenie aktywnego MFD
F1 = Wybor MFD z listy (alternatywa przycisku SEL)
~ = Opis przyciskow aktywnego MFD (alternatywa przycisku MNU)

Standardowe:
A = Align MFD - do wyrownywania plaszczyzn orbit
C = COM/NAV MFD - komunikacja
D = Docking MFD - dokowanie do stacji lub do innych statkow
H = HSI MFD - do ladowania na pasach startowych
L = Launch/landing MFD - startowanie, ladowanie na ladowiskach (padach)
M = Map MFD
O = Orbit MFD
S = Surface MFD - dane przydatne na lotach przy powierzchni
X = Transfer MFD - (za) prosty przyrzad do latania na inne planety
Y = Syncronize MFD - sluzy do ,,doganiania" stacji orbitalnych i statkow ktore sa na tej samej wysokosci co ty. Zeby skorzystac z tego MFD, Rinc (relatywna inklinacja miedzy orbitami twojš i celu) musi byc bliska 0.00! 0.07 to juz za duzo !
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości