Ocena wątku:
  • 11 głosów - średnia: 3.18
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
czy ktoś go możę już oglądał?
#1
Witam, mój pierwszy post na forumSmile
Jestem trakcie szukania sobie nowego środka transportu i wpadł mi w oko taki egzemplarz KLIKEN i tu moje pytanie, czy ktoś go może już oglądał, interesował sie.
Odpowiedz




#2
Byłem i oglądnąłem, na placu prezentuje się rewelacyjnie, środek prawie jak nowy, do ASO na przegląd jak najbardziej można jechać ale najwcześniej w przyszły czwartek bo w komisie do środy jest jedna osoba i nie ma na razie ktoRolleyes
Ale oczywiście jest aleBig Grin
Brak książki serwisowej, trochę dziwne w tak młodym samochodzie.
Na liczniku ma najechane 43 tysiące, jak poprosiłem o jakieś dokumenty dotyczące tego samochodu to dostałem do wglądu m.in. deklarację celną przywozową (ściągnięty w 03.2011 roku) i tam jest wpisany przebieg 76000Big Grin
Spisałem sobie numer VIN i poszedłem z nim do ASO Seata. Wg. numeru VIN to samochód jest dość mocno doposażony w stosunku do tego co wyjechało a fabryki - skóra na fotelach, podgrzewane siedzenia, spryskiwacze reflektorów, navi i kilka innych pierdół których nie miał jak wyjeżdżał z fabryki. Czyli ktoś go ładnie doinwestował i po roku sprzedałTongue
Co o tym myślicie?
Odpowiedz
#3
Przede wszystkim na książkę serwisową bym nie zwracał uwagi Wink zawsze możesz sobie takową kupić i prowadzić, ważne żeby technicznie auto nie miało zastrzeżeń, weź go na kompa do ASO zobacz stan techniczny, jazdę próbną, miernik lakieru i zobaczysz wszystko co i jak.
[Obrazek: vd1c.jpg]
Odpowiedz
#4
i co sprawdziłeś ten vin przebieg? jesli ma faktycznie taki to musi być po dobrym malowaniu.
Po drugie auto w Niemczech z takim przebiegiem jest o wiele droższe także to już mówi same za siebie.
Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.
Odpowiedz
#5
Witam. Ja mam Sharana (rok 2002) z Niemiec i byłem po niego osobiście. Kupiłem przyjechałem i co się okazało. Według naszego ASO przebieg powinien być większy o 100 000 km. A jeżeli chodzi o wyposażenie nie powinien mieć ksenonów (ma wszystko w oryginale, także z czujnikami na wahaczach), powinien mieć dwie szyby elektryczne a ma sześć (nie ma śladów demontażu tapicerek w drzwiach) i co ciekawe nie powinien mieć el. szyberdachu a ma i to oryginał. Dodam, że cały lakier w oryginale. Gdy go kupiłem miał na liczniku 200 000 km i było to w 2008 roku. Kupiłem go na uszkodzoną turbinę, naprawiłem, założyłem chip i do tej pory śmiga aż miło.
PS. W ASO drapali się po głowie. Nie wiedzieli jak wytłumaczyć rozbieżności z wyposażeniem.
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Vin-ma ktoś dostęp? DDiablo 7 6,959 24-07-2017, 21:27
Ostatni post: Marco_Polo
  Proszę o opinie może ktos zna Seata :) seba.mak1 5 3,506 22-06-2012, 12:57
Ostatni post: bartixr

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości