Ocena wątku:
  • 11 głosów - średnia: 2.09
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gwintowane zawieszenie
#21
Wiesz..ze te 1200 zl kupisz i bedziesz happy. Kilkoro z nas jeździ na fk ak street. Jeździmy na tym dość krótko żeby sie wypowiedzieć czy dobre czy shit. Sam nad tym myślalem.poczytałem tu i tam. Na x opinii tylko jedna negatywna ze olej wypluło.
Powiem tak: jak zrobie na tym 2 lata nalotu to bedzie ok. Jeśli gwint z górnej półki kosztujacy pinad 2 tysie wytrzyma rok dłużej to wole kupić dwa tanie niż jeden drogi.
Odpowiedz




#22
Dziekuje za pomoc.
Patrzylem na ebay i wychodzi okolo 1060zl z przesylka do Szwecji.
ZamawiamSmile
A tak poza jade jutro ogladac alhambraSmileNarazie jest galaxy mk2 i mysle nad zmiana.
Pytanie jeszcze jedno ogladalem Twoja galerie(kozak) i mam pytanie odnosnie felg do zawiasu :jakie Et i rozmiar opon przod -tyl?
Pzdr
Odpowiedz
#23
Gwint przod -60mm tyl max..ile dokladnie to nie wiem bo wyciagnalem nakretke kontrujaca. Wg producenta -65mm jest max i nakretka ma 6mm. Opony przod i tyl 225/40zr/18. Szerokosc felgi nie pamietam chyba 8J albo 8.5J. Et 45 ale tez glowy nie dam. Tyl siedzi w srodku.dystsns 15mm zrownalby kolo z nadkolem. Przod ciut w srodku ale doslownie ciut.
[Obrazek: 14325256396_43d2966fc9.jpg]2014-06-04 00.04.58 by sabelART, on Flickr
Odpowiedz
#24
Jak dla mnie FK AK Street jest ok. Tani ale uważam że dobry gwint.
Auto bez gleby jest jak kobieta bez cycków. Niby pojeździć się da, ale czegoś brakuje.
Odpowiedz
#25
A jak to jest z linkami drążka stabiliżatorow zostaje ten sam czy kupić pakiet fk z nimi?
VAG

2002 VW SHARAN 2.0
2010 TOYOTA AVENSIS 1.8 VALVEMATIC
Odpowiedz
#26
To co ja kupiłem to przyjechało z krótkimi. Założyłem krótkie. Na max glebie ocierało na max skręcie o półoś. Jak podniosłem do góry to jest ok.
Odpowiedz




#27
(21-06-2014, 21:24)macius4343 napisał(a): A jak to jest z linkami drążka stabiliżatorow zostaje ten sam czy kupić pakiet fk z nimi?
???
Jeśli chodzi ci o łączniki stabilizatora, czyli te pionowe drążki, to dostajesz je krótsze w komplecie z gwintem.

Auto bez gleby jest jak kobieta bez cycków. Niby pojeździć się da, ale czegoś brakuje.
Odpowiedz
#28
(21-06-2014, 22:21)sabelART napisał(a): Jak podniosłem do góry to jest ok.
dawaj na dół i ori łączniki a nie taka terenówą będziesz latał ahhhhaahahh Tongue
co do ak street to zrobiłem na tym trase przez europe tzn irlandia -polska oraz z powrotem i troche juz na nim latam i jak na razie jest ok ale następne na bank pujdą poduchy zamiast gwintu Sleepy


Odpowiedz
#29
(23-06-2014, 00:26)fishbone napisał(a):
(21-06-2014, 22:21)sabelART napisał(a): Jak podniosłem do góry to jest ok.
dawaj na dół i ori łączniki a nie taka terenówą będziesz latał ahhhhaahahh Tongue
Oj tam oj tam Tongue sytuacja mnie do tego zmusiła..wakacje z familia z załadunkiem pod dach..jak to zapakuje to sam siądzie hahahaha
Odpowiedz
#30
FK AK Street za 1200zł uważam że warto. Sam na nim jeżdżę i tragedii nie ma.
Auto bez gleby jest jak kobieta bez cycków. Niby pojeździć się da, ale czegoś brakuje.
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości