Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 4.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
instalacja haka 7n0
#51
Witam
Ja mam problem w tym ze jak naciskam przycisk haka to on sam nie wyskakuje muszę ręka go pociągnąć tak jak by się przecinał. Można go jakoś przesmarować ? Bo zastanawiam się tez czy czasem kiedyś nie przyjął uderzenia i dla tego tak jest ale pod autem nic nie widać
Pozdrawiam
Odpowiedz




#52
W niektórych kręgach powiadają Big Grin ,że nie trzeba ruszać ruszać zbiornika Ad blue , przy montażu haka . Ale tyle samo czasu się zmarnuje Confused przy gimnastykowaniu się przy przykręcaniu śrub po lewej stronie . ? To jednak lepiej popuszczać zbiornik .
Nooo hak na miejscu tylko gdzie tu teraz jechać Huh
Odpowiedz
#53
Co znaczy gdzie tu teraz jechać?
Odpowiedz
#54
W domu trzeba siedzieć. Wychodzimy tylko w razie konieczności.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
#55
No właśnie można se pomarzyć Confused Hak - platforma - rowery - wiatr we włosach .
Eeeeech
Odpowiedz
#56
https://www.youtube.com/watch?v=Eu5CnTUZtMI
Odpowiedz




#57
(02-04-2020, 23:08)wesol napisał(a): W domu trzeba siedzieć. Wychodzimy tylko w razie konieczności.

Kurcze blade, ja robię zakupy dla rodziny i sąsiadów co 4-5 dni, trasy do sklepu krótkie - skutkiem tego przedwczoraj musiałem akumulator ładować Sad
Jedyna pociecha, że przy ostatnim tankowaniu umyłem śmigacza, to co prawda stoi smutny, ale przynajmniej czysty!
Odpowiedz
#58
Quniec Exclamation. Następna zabawka w samochodzie skończona ,
Po drodze trzeba było ożywić kabelek , bo zaparł się nie przyjmować kodowańConfused
Przyjąłem takie kodowanie:
410C040001000000
chociaż i było u kogoś:
410C040003000000

Dla akademickich rozważań - ma ktoś blade pojęcie co miesza BYT 4 ?
bo nie ma opisu .


Faktycznie trzeba zrobić adaptacje haka . wysunąć i wsunąć go z dwa razy .
Hak się zaadaptuje i błąd zniknie .

A taka ciekawostka jak hak wpływa na inne sterowniki :
1. w kamerce oddziaływuje na SIGN ass. Trzeba ręcznie zaznaczyć hak przy asystencie znaków drogowych.
2. jak jest rozłożony hak to znika Asystent zmęczenia ''kawa''








Odpowiedz
#59
Co do pierwszego, to ma jakiś sens, bo dla aut ciagajacych przyczepki są inne ograniczenia, co do drugiego punktu, całkowicie bez sensu.

No chyba że VW przyjął że ciagasz tylko "kempinga" i zawsze możesz iść się przekimać :D
Odpowiedz
#60
(07-04-2020, 23:36)szczyku napisał(a): No chyba że VW przyjął że ciagasz tylko "kempinga" i zawsze możesz iść się przekimać Big Grin
Podejrzewam , że oprogramował to po niemiecku ( albo są u nich jakieś przepisy ile można ciągać przyczepke - i tam się do tego stosują )
A nie jak nasz Janusz wyrwie się na wakacje to pędzi przez całą Europę bo szkoda mu noclegu w trasie Confused

Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości