Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 3.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wiatraki chodzą cały czas
#11
To sprawdź elektrykę do niego - jakieś przetarcie, zaśniedziałe styki?
[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku.

kiedyś Galaxy 2,3 i Sharan 1,8, teraz MB R500
Odpowiedz




#12
Hm, ok ale gdzie ta elektryka ta kolo akumulatora co jest?
Odpowiedz
#13
Po wyłączeniu zapłonu od razu sie wyłączają.
Tylko jak włącze zapłon sie załącza aby ten jeden,ten drugi od klimy stoji.
Odpowiedz
#14
jakas usterka ukladu chlodzenia musi byc. Uklad wtedy przechodzi w tryb awaryjny i wiatraki chodza odrazu. Tyle z epowinny oba chodzic bo tu nie ma podzialu na wiatrak od klimy i od chlodnicy. Moze sklejony przekaznik od tego jednego wiatraka. Tu nie ma sie co zastanawiac, kabloteka i przekazniki w autach nie jest wieczna i dosc czesto szwanuje. To srodowisko dosc agresywne, wilgoc, upal, mróz, sól, wibracje itp.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
#15
Przekaźnik się znajduję w tej skrzyneczce koło akumulatora ?.
Odpowiedz
#16
witam podłącze sie do tematu mam takie pytanie zauważyłem jak włączam nadmuch na szybe to zaczynają kręcic sie dwa wiatraki od klimi i chlodnicy czy to tak ma byc? czy jest coś nie tak a do tego dmucha mi zimnym w srodku
Odpowiedz




#17
ja tak miałem tez w vw caddy 1.9 tdi 105 km okazało sie ze był wypiety z kostki czujnik od temperatury zewnatrz ten w zderzaku .... w twoim przypadku dobrze było by podłaczyc vaga
Odpowiedz
#18
kolego poprostu załacza ci się klima a znią wiatraki,włącz nadmuch na nogi albo na środek i zobacz czy nadal bedą chodzić wiatraki tylko wyłacz klime,bo za każdym razem jak właczasz nadmuch na szybe to załacza się klima,poniżej bodajże 5 stopni już nie włacza się klima
Jestem Marcin z Jastrowia i mam VW Touran 1,9 TDI 105 KM z 2007 roku
GG 7631161
Skype jak coś na PW
Nie nienawidzę cwaniactwa
służę pomocą w diagnostyce grupy VAG
Odpowiedz
#19
sprawdzałem jak nastawiam nadmuch na nogi czy na siebie to wiatraki przestają sie krecic włączają sie tylko jak nastawiam na szybe a do tego wcieło mi właśnie ogrzewanie czy to może byc tego przyczyną
Odpowiedz
#20
no właśnie bo jak właczasz na szybe to automatycznie klima się załacza zeby szybko odparowała szyba,wiec tu wiatraki dobrze chodzą według mnie.a ze nie ma ogrzewania to sprawdz płyn w zbiorniczku,może go tam nie ma i trzeba by było dolać
Jestem Marcin z Jastrowia i mam VW Touran 1,9 TDI 105 KM z 2007 roku
GG 7631161
Skype jak coś na PW
Nie nienawidzę cwaniactwa
służę pomocą w diagnostyce grupy VAG
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  2.0 TDI BRT - czas grzania świec żarowych iksiak 8 3,372 12-12-2019, 22:00
Ostatni post: iksiak
  silnik gasnie co jakiś czas grażyny 11 6,131 07-09-2019, 09:15
Ostatni post: sgaVAN

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości