Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mfd źle lokalizuje
#11
Ale przecież to dla niego bez znaczenia jaką ma navi - w Niemczech pójdzie wszystko od A do G.
Ale nie wiem jak pomóc z poprawą lokalizacji auta... Sad
[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku.

kiedyś Galaxy 2,3 i Sharan 1,8, teraz MB R500
Odpowiedz




#12
Tjaa... Tyle że do wyjęcia potrzebuję kluczy do zamków radia.. Muszę zamówić wpierw gdzieś tanio albo szarpnąć na szrocie bo to kosztuje dużo.
BAN ZA NIEDOJRZAŁOŚĆ ADMINISTRATORA
Odpowiedz
#13
Nie wiem jak tam u Was w niemczech, ale u nas 6,50zł+ wysyłka. Ew. możesz się pobawić i samemu dorobić z blaszek jakiś.
SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
Odpowiedz
#14
Wyciąłem blaszki o szerokości ok. 8 mm i uciąłem po skosie. Wystarczą dwie, ale lepiej 4. Działają do tej pory Wink
[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku.

kiedyś Galaxy 2,3 i Sharan 1,8, teraz MB R500
Odpowiedz
#15
(18-06-2014, 01:30)rodzynek napisał(a): Wyciąłem blaszki o szerokości ok. 8 mm i uciąłem po skosie. Wystarczą dwie, ale lepiej 4. Działają do tej pory Wink
zrobiłem kilka takich blaszek
4 ma Przemo i 4 Grzesiek a jak mi do czegoś będą potrzebne to dorobię na poczekaniu Smile
jak ktoś potrzebuje to mogę mu dorobić lub oddać kawałek blachy do samodzielnego dorobienia Smile

VW SHARAN 1,9 TDI AUY 4MOTION 2002
S7reklama.pl
PYLONY CENOWE - WYŚWIETLACZE LED - SPRZEDAŻ - MONTAŻ - SERWIS
TUTAJ zamów nalepkę klubową
Odpowiedz
#16
Wolę zamówić tylko przyjdzie dopiero w przyszłym tygodniu. Tak cienkich blaszek nie mam i nawet nie wiedziałbym jaki mają mieć kształt.
BAN ZA NIEDOJRZAŁOŚĆ ADMINISTRATORA
Odpowiedz




#17
Odświerzę temat gdyż w końcu po tygodniach bojów i czekania dostałem spowrotem swoją szarańczę..
Z tego co widzę to mam radio typu C. Wam nawet wejście i opcję oglądania TV choć nieaktywnę póki co.
BAN ZA NIEDOJRZAŁOŚĆ ADMINISTRATORA
Odpowiedz
#18
Podpinając się pod temat to myślałem że radia Seta są inaczej modelowane. Wersja w której nie chodzą polskie mapy to ta z oznaczeniem na przodzie "SEAT NAVIGATION SYSTEM" czyli z końcówką A na naklejce a wszystkie modele które mają oznaczenie na przodzie "SEAT DYNAMIC NAVIGATION SYSTEM" czyli nawet wersja B obsługują polskie mapy. mam rację czy jestem w błedzie?
[Obrazek: QCDYS0.gif]
Odpowiedz
#19
Rozumiem ale to jest do radia MFD VW a Seat podobno ma inaczej... O to link...

http://forum.leonclub.pl/forum/viewtopic...19&t=29936

Ja miałem seat navigation system i nie brykała mapa polski bo była to wersja A a teraz czekam na drugie radio seat dynamic navigation system z wersją B i polskie mapy lataja na nim...
[Obrazek: QCDYS0.gif]
Odpowiedz
#20
na wersji "B" też nie latają polskie mapy, bo miałem u siebie to, dopiero od wersji "C" hula.
Jestem Marcin z Jastrowia i mam VW Touran 1,9 TDI 105 KM z 2007 roku
GG 7631161
Skype jak coś na PW
Nie nienawidzę cwaniactwa
służę pomocą w diagnostyce grupy VAG
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości