Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zasilanie silnika wodorem.
#21
witam coz jest to realne gdyz sam jezdzilem vw 3 i mnialem oszczednosci teraz kombinuje zeby zalozyc do szarika i mniec mniejsze zuzycie .pozdrawiam
Odpowiedz




#22
jurekgo zamontowałeś już ten generator HHO do szarika, gdzie go umiejscowiłeś bo pod maską przynajmniej u mnie to wcale miejsca nie ma. Wyczytałem w necie że najlepiej działa ze sterownikiem PWM i (dokładnie jeszcze nie wiem o co chodzi) sterownikiem MAP MAF.Gdzie jest ten czujnik MAP MAF żeby ten sterownik podłączyć?
Odpowiedz
#23
po pierwsze niemam czasu wtej chwili montować bo jestem caly czas poza domem ale jak wruce na dlusze wolne na pewno zamontuje i wtedy zamieszczę zdiecia już przymiarki robilem ale wiadomo zawsze cos wyskoczy sterowniki i reszte okablowania najlepiej samemu zrobić i wtedy wiadomo co się mam bo MAFy czy jakies inne automaty zazwyczaj się zacinaj i potem sa problemy
Odpowiedz
#24
Dystrybutor na zamontowanie proponował albo nadkole albo za zderzakiem przed chłodnicą.
Ja osobiście przymierzałem się do nadkola kierowcy,zbiorniczek na płyn powinien zmieścić się między nadkolem a akumulatorem
Odpowiedz
#25
Przy stosowaniu tego typu wynalazku jak HHO silnik i układ wydechowy nie będzie nadmiernie korodował ?
Pozdrawiam ..
Odpowiedz
#26
Silnik niby nie,układ wydechowy jak przy LPG- szybciej się rozsypuje
Odpowiedz




#27
nie koroduje ani układ wydechowy ani silnik ponad rok jezdzilem na HHO i nic się nie dzialo oprócz cichszej pracy slinika i mniejszego spalania a uwagi do zamontowania zamnieszczone przez kolege TACINI sa dobre i tez musze rozwazyc ta propozycje .pozdrawiam
Odpowiedz
#28
no ponoć z rury wydechowej woda sobie kpie,miałem LPG i nowiutki kompletyn wydech po 5 latach nie nadawał się do łatania
Odpowiedz
#29
Ja mam taki "termos" jak na tym filmiku http://www.youtube.com/watch?v=SWc9Dfht6VI i zamontowanie go w nadkolu albo za zderzakiem przed chłodnicą odpada bo trzeba co 28 dni pracy wymieniać na nowy roztwór KOH więc musi być w miarę łatwy dostęp.Teraz zamontowałem ten "termos" za ostatnim rzędem siedzeń (kosztem przestrzeń bagażowej) ale obawiam się że nie jest to zbyt bezpieczne.Macie jakieś inne pomysły gdzie to zamocować?
Odpowiedz
#30
to tjest tkaie otumanianie ludzi ze szkoda gadac. A ludzie nie potrafia myslec. Jakby ktos wymyslil jak odzyskac energie np z ciepla spalin z wydechu to mógłbym uwierzyc ze da sie zmniejszyc spalanie a tak to jest to poprostu śmieszne.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ceramizer do silnika Hubert111 10 5,700 05-02-2024, 17:15
Ostatni post: foton

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości