Hello PluginLibrary!

This is a sample PluginLibrary Plugin (which can be disabled!) that displays this message on all pages.

...and this is the hellopl_example template.


Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
czuć płyn chłodniczy w kabinie
25-10-2012, 10:31,
#1
czuć płyn chłodniczy w kabinie
Mam problem z ogrzewaniem w Seat Alhambra 98' 2.0 benzyna. Auto wyposażone jest w climatronic i praktycznie ciągle w kabinie czuć płyn chłodniczy. Zjawisko nasila się przy włączonym ogrzewaniu oraz przy dość szybkim przyspieszaniu. Pod maską nie ma żadnego wycieku. Wnioskuję, że poszła nagrzewnica. Pytanie:
Czy jest to jakaś specjalna nagrzewnica pod climatronic czy taka jak ta może być - http://moto.allegro.pl/galaxy-alhambra-s...72313.html ?
25-10-2012, 23:46,
#2
RE: czuć płyn chłodniczy w kabinie
Witam Kiedys pomagałem w zmianie nagrzewnicy znajomemu w sharanie z 98r ( były podobne objawy ) po deinstalacji nagrzewnicy jest przy tym troche pracy , była tam naklejka z nr
fabrycznym i na podstawie tego nr zamówilismy nową , ta metoda jest najpewniesza
aczkolwiek można też sprawdzić w katalogach cześci lub zapytać w ASO ..

Pozdrawiam ..



27-10-2012, 08:25,
#3
RE: czuć płyn chłodniczy w kabinie
jak najbardziej podejdzie ci pamietaj o tym zeby była kompletna bo gdy bedziesz sciagał objemy z rurek od strony silnika to sie pokrusza wymieniałem goscowi w tamtym roku w sharanie vr6 zajeło mi to 6 godzin tu ci zapodam link zebys za duzo ni porozbierał napewno konsole srodkowa całą kierownice oraz cały układ wycieraczek popatrz dokładnie po tych fotkach
http://www.sgaf.de/node/253293
27-10-2012, 09:59,
#4
RE: czuć płyn chłodniczy w kabinie
Dzięki wielkie Smile Zdjęcia się przydadzą!




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  cieknie płyn z klimy konej 1 2,169 26-06-2012, 11:46
Ostatni post: bartixr

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name