Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
leca iskry
#11
witam czujniki ok bledow niema zmienil mi cala to kostke z kablami przekaznik dymi na bilo leci poprostu mleko zapalic nie chce za pierwszym razem a jak zapali to chodzi tylko kopci.. wszystko wymienione a dalej zle..
Odpowiedz




#12
sluchaj wez pisz jakos bo ja nic z tego nie rozumiem co bylo wymieniane i na czym. Jaka kostke i jaki przekaznik skoro na piecu nie ma nawet jednego przekaznika???
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
#13
sorry mialem na mysli sterownik ten co idzie do podgrzewacza z kablem i kostka na koncu dal mi na probe od swojego 100% sprawnego rano nie chce zapalic leci mleko z tlumiczka ( w sumie tak jak na moim sterowniku) po jakims czasie zapala swiszcze i dziala ale tez kopci chociaz duzo mniej ale to na pewno nie jest normalne jest nowa swieca i sitko pompka ori dziala nawiewy dzialaja jak juz zaskoczy to dziala wszystko grzeje sie w sumie ladnie ale niesamowicie kopci i smierdzi... czasami jak zassa do srodka podczas jazdy ten dym to tzreba sie zatrzymac zeby wywietrzyc masakra... widze ze moj majster sam juz nie wie co zrobic chociaz naprawia ich kilka w miesiacu...
Odpowiedz
#14
Daj namiar na siebie na priv dam ci namiar na dobrego mechanika w okolicy ...
Odpowiedz
#15
w piecu nie ma wtrysku. Jest sitko ktore to podaje paliwo w postaci malutkich kropelek a wiatraczek pomuje powietrze do komory spalania i ciagnie ze soba to paliwo ktore ulega zapaleniu od swiecy zarowej w tym sitku.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
#16
witam problem minol....po kupieniu drugiego gogrzewacza dzieki za porady PZDR
Odpowiedz








Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości