Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy da się dołożyć do climatronika tylny obieg?
#1
Witam,czy ktoś próbował do climatronika z nawiewami tylko na przód dołożyć tylny obieg wraz ze zmianą podsufitki?


Odpowiedz




#2
Domyślam się, że chodzi Ci o dwustrefową klimę z nawiewami w suficie.
Moim zdaniem nieopłacalna sprawa, gdyż oprócz zmiany samej podsufitki trzeba dołożyć jeszcze drugi parownik, przewody w suficie i jeżeli masz tylne uchylne szyby w elektryce, to lewą musisz zmienić na ręczną. Napęd się tam już nie zmieści, gdyż w tym słupku idą kanały powietrzne na sufit właśnie. Ogólnie trochę bebechów trzeba wymienić/dorzucić. + przewody klimy, okablowanie i niezbędne przeróbki tych instalacji. No, chyba że pod ręką jest kompletny dawca części Smile
Z tymi szybami to miałem niezły kwas, początkowo przed kupnem oglądałem kilka aut i stwierdziłem że chyba są po poważnym dzwonie, skoro mają jedną szybę elektryczną, a drugą ręczną, zanim nie skojarzyłem, ze te "dziwne" modele mają właśnie nawiewy w podsufitce. Później sie dowiedziałem że modele z dwustrefową klimą maja właśnie takie niesymetryczne szybki...
Odpowiedz
#3
ha i ja tego nie wiedzialem. Myslalem ze kuzyna ali co też miala tylko jedna elektryczna szybke tylną to przyczyna jest to ze to seat- taka ubozsza wersja VW. Kuzyn mi zawsze psioczyl ze nigdy seata bo jest gorzej wykonany. Kiedys pisalem na forum ze ogolnie auto mu sie dobrze sprawowalo i troszke nim najedzil km ale wiecznie narzekal na elektryke w tym aucie.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
#4
A jedno strefowa ile potrzebuje czasu żeby i z tyłu było dobrze (w upały czarne nadwozie-jeszcze nie kupiłem ale zarezerwowałem)?
Odpowiedz
#5
Ja mam czarnego bez nawiewów w suficie i w upał min to 21 do 22 C bo niżej to na tyle (trzeci rząd) idzie nieźle zmarznąć.
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  przeróbka climatronika luki058 4 3,011 10-11-2011, 19:53
Ostatni post: luki058

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości