Ocena wątku:
demontaz deski
13-01-2013, 23:09 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-01-2013 23:13 przez Motorek4612.)
Post: #1
demontaz deski
Witam szukam sprawdzonego, zaufanego mechanika który podejmie sie wymiany nagrzewnicy w moim sharanie, w zachodniopomorskim,lubuskim, a przy tym będzie wiedział co robi i nie zedrze jak co nie którzy mechanicy próbowali. Jako ze nie mam czasu i warunków a w aucie jest zimno jestem zmuszony oddać auto do fachowca.
Reklama

14-01-2013, 13:13
Post: #2
RE: demontaz deski
Ciekawe kolego jestem z lubuskiego i juz troche fachowcow zwiedzilem i bardzo mnie ciekawi czy tacy fachowcy co nie zedra z ciebie i fachowo to zrobia nie wygineli jak dinozaury bo póki co ja na swojej drodze spotykalem samych asow pozdroSmile
14-01-2013, 14:29 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-01-2013 14:34 przez ENDRJU222.)
Post: #3
RE: demontaz deski
ja bym sam zrobił, choć co prawda nie mam garażu...ale tak jak kaskader mówi - Ci fachowcy obecni to asy, więcej szkody czasami narobią niż to warte. szukaj po znajomych, najlepiej kogoś z polecenia, żeby nie przypadkiem z ogłoszenia lub przydrożnego okolicznego mechaniora... trudna sprawa - każdy Cię skasuje i tak, bo roboty od cholery przy tym, więc licz się z kosztami...



nie mam już galaxy ale ciągle chcę galaxie Big Grin
14-01-2013, 16:41 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-01-2013 16:47 przez Motorek4612.)
Post: #4
RE: demontaz deski
siema, wiem wiem ze min 5 stówek muszę liczyć, ale w taka pogodę jak teraz jest za oknem, i nie mając garażu toi sami wiecie ile i jak sie robi , tym bardziej ze większość czasu trzeba siedziec z tyłkiem na zewnątrz, mam jednego zaufanego mechaniora ale on tego nie chce robic bo jest to dla niego nie opłacalne, a jesli chodzi o robote samemu to tej sie nie boje , ale nie mam teraz czasu i po prostu warunków.Tak czy sioak auto nie grzeje i bedzie stało dopuki nie zrobie lub nie bedzie cieplej.na chwile obecna jest tak ze mi stopy i laki marzną.
lub ewentualnie moze znacie kogos kto juz to robił w sharanie i podjał by sie tego.
14-01-2013, 17:30
Post: #5
RE: demontaz deski
kolego wymieniałem w tamtym roku chłopaczkowi w garazu całosc trwała 6.5 godziny i polecam ci ten link on ci bardzo pomoze powodzenia
http://www.sgaf.de/node/253293
15-01-2013, 01:45
Post: #6
RE: demontaz deski
Dzieki temu linkowi ja bym ryzykowal sam dzialac choc wiadomo sa obawy ze cos moze pojsc nie tak Ale wlasnie trzeba ryzykowac sam zrobisz to bedziesz wiedzial ze wszystko gra i jaka satysfakcja wtedy bedzie a co do pogody to fakt tylek zmarznie przy robocie Undecided
15-01-2013, 08:30
Post: #7
RE: demontaz deski
siema, znam ten link, nawet zassałem zdjecia po kolei co i jak, polapałem sobie wszystko co i jak, jednak......w tej chwili gdy spojrze za okno to nawet gdyby mi praca zagwarantowala mega orgazm przy demontazy deski, nie podjał bym sie tego, głupi to ja jestem ale nie do koncaSmile auto stoi i czeka, a co do satysfakcji z własnorecznie wykonanej roboty to zgadzam sie w 100 procentachSmile
15-01-2013, 09:25
Post: #8
RE: demontaz deski
Fakt ja tez naleze do tych madrych inaczej ale ta pogoda i orgazm w takich warunkach :blush:pozdrawiam aby do wiosnyBig Grin
16-01-2013, 12:22 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-01-2013 12:22 przez bartixr.)
Post: #9
RE: demontaz deski
grzej tylną nagrzewnica ostro, ty jesz śniadanie autko się grzeje + sprawny dogrzewacz i dasz radę.... a w międzyczasie szukaj ciepłego garażu na 2 dni roboty.

zrobisz sam. Koniecznie fotografuj sobie każdy krok!
Wszystkie śrubki jakie odkręcasz, kable jak leżały, gdzie połapane opaskami itd.
przechodziłem to , teraz zrobiłbym w dzień.



Jeżdżę na felgach KUTYCH firmy slik i dziur się nie boję - http://www.forgedwheels.pl




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name