Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 3.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
końcówki drązków kierowniczych i tuleje stabilizatora
#11
właśnie nie miałem z nim nigdy problemu, nawet ustawił mi kiedys pieknie niezalezne zawieszenie w nissanie sunnym gdzie nikt nie mogł poradzic sobie z kontami w tylnich kołach hrhrh
Odpowiedz




#12
Łączniki jak złapiesz i szarpniesz to wyczujesz czy są luzy, jeśli będą to do wymiany są, powinny być na sztywno Smile
[Obrazek: vd1c.jpg]
Odpowiedz
#13
jak coś puka to również może być guma drążka stabilizatora, końcówka drążka kierowniczego lub sworzeń. u mnie ostatnio pukało na dziurach, przejrzałem wszystkie i jak się okazało dolny sworzeń do wywalenia.
nie mam już galaxy ale ciągle chcę galaxie Big Grin
Odpowiedz
#14
Witam
Ciekawy jestem czy do SGA występują poliuretanowe elementy zawieszenia, może ktoś widział? Wiecie może czy ewentualnie można dopasować od innego modelu np. VW?
Pozdrawiam
Odpowiedz
#15
frik wystepuja zapytaj kolegi tedek29 on coś takiego robił także podpowie co i jak. W wątku nasze auta był temat poruszany.
Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.
Odpowiedz
#16
frik, jak będziesz już coś wiedział o tych poliuretanach to napisz za ile i gdzie i jak...
nie mam już galaxy ale ciągle chcę galaxie Big Grin
Odpowiedz




#17
produkują tulejki do stabilizatora z poliuretanu tu jest link najlepiej zadzwonić bo nie wszystko jest w internetowym katalogu. Regenerują również poduszki pod skrzyią i poduski silnika .
http://poliuretany.olkusz.pl/pl/volkswagen_sharan
Odpowiedz
#18
U mnie luzów niby nie ma a stuka, wszystko wyglada na super sprawne ... hrhrhr

Co do tych poliuretanów to jak z trwałością tego ?
Odpowiedz
#19
sebter, poliuretany są na pewno dużo trwalsze niż tuleje gumowe, przez co są też znacznie droższe. są dużo popularniejsze w autach terenowych ze względu na swoje właściwości i trwałość. co do stuków- u mnie też luzów czuć nie było tylko stukało - dopiero jak zdjąłem koło i poruszałem zwrotnicą to się okazało że to sworzeń dolny luźny jak koopa. po wymianie i sztywniejsze wszystko i cisza. to warto sprawdzić jednak...
nie mam już galaxy ale ciągle chcę galaxie Big Grin
Odpowiedz
#20
A o piszczeniu nic nie słyszeliście ? Podobno trzeba to smarować itp.
Zauważłem własnie, że jak by troche przód gumowy sie zrobił jak stuka to może i sworzeń
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Tuleje drążka stabilizatora skimir 11 3,047 17-02-2019, 22:11
Ostatni post: wesol
  Tuleje wahaczy - przód minik 22 7,143 13-06-2018, 21:00
Ostatni post: tolus24
  Elementy zawieszenia,drążki kierownicze ,końcówki firmy MELYLE. sharanwawa 11 6,761 23-11-2015, 09:20
Ostatni post: grzesiekm
  Wybite tuleje na wahaczach, a prowadzenie auta. raventes 5 3,218 31-08-2013, 07:31
Ostatni post: raventes

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości