Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Temperatura w 1.8T- nagrzewanie sie.
#11
Własnie wymieniłem termostat i temperatura wzrosła i się utrzymuje tylko w środku szału z ogrzewaniem nie ma a wydaje mi się że silniki benzynowe powinny mieć super ogrzewanie, czy w tej sprawie może macie jakieś pomysły
Odpowiedz




#12
trzeba trochę przejechać żeby poczuć w środku saune.u mnie też tak jest
Odpowiedz
#13
Nawet po przejechaniu 100 km z nawiewów leci delikatnie ciepłe powietrze i nie wiem dlaczego tak jest czy padł sterownik od klimy płyn osiąga 90 stopni.
Odpowiedz
#14
może też być nagrzewnica.kiedyś bez wyciągania w jakimś aucie odłączełem 2 węże które dochodzą do nagrzewnicy i w jednego włożyłem weża z wodą i pod ciśnieniem wszystkie syfy wypluł tym drugim ,taka rdza szła że masakra.ale po takim eksperymencie ogrzewanie się znalazło.proponuje wypróbować.
Odpowiedz
#15
w escorcie tak kiedys robiłem i pomogło, zaś w reno chłodnica była tak zawalona szlamem jakimś ze po wypłukaniu okazało sie ze nadaje sie tylko na durszlak takie sito powstało,wiec dla ostrożności kolego nie płukaj zbyt dużym cisnieniem.w sharanie jest dosyć dobre podejście zeby zrobić płukanie,a węże nie robią ci sie twarde??
Odpowiedz
#16
nie węże są ok musiał bym podjechać do kogoś co ma alhambre i sprawdzić jak jest u niego , zdaje mi się że u mnie wentylatory pracują na max ale szału z kratek nie ma . Jutro zrobię płukanie nagrzewnicy może to coś pomoże, mam dodatkową pompkę obiegu płynu czy wiecie może w którym momencie ona się załącza
Odpowiedz




#17
Pytanie o wartość temp.
Jestem po wymianie termostatu, wskaźnik na desce pokazuje 90st natomiast po podpięciu się pod kompa temp potrafi sięgnąć 98st - czy jest to normalny objaw (temp na dworze 8-10 st)... Poprzedni termostat otwierał sie już przy 65 st...
Odpowiedz
#18
dobrze jest.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości