Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
hydronic sharan
#1
Witam,
Kupiłem niedawno VW Sharana 1.9 TDI 2005 r., w aucie zamontowany jest dogrzewacz hydronic. Moje pytanie brzmi, czy można w jakiś sposób sprawdzić/zdiagnozować jego poprawne działanie? ponieważ zgodnie z zasadą działania powinien się on uruchamiać automatycznie przy temp. poniżej 5 C i ogrzać płyn chłodniczy do 75 C, jednak w czasie ostatnich mrozów niczego takiego nie zauważyłem.
Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.




#2
proszę kolegi! to do działu o dogrzewaniu trzeba wrzucić a nie do dyskusji o motoryzacji... tam wszystko jest pięknie opisane, wielokrotnie zresztą. przyczyn jest kilka - trzeba szukać!
nie mam już galaxy ale ciągle chcę galaxie Big Grin
#3
Już znalazłem, przepraszam
Jestem tu świeżakTongue
#4
przenoszę do działu o dogrzewaczach a ty kolego masz model D5Z-F a na forum jest dużo info o nim, oczywiście w ciemno mówię że uszkodzona jest na 100 % elektronika.
Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.
#5
standardowo - pod Vaga - błędy - świeca, czujnik, pompka Wink ja stawiam na pompkę Big Grin
nie mam już galaxy ale ciągle chcę galaxie Big Grin
#6
jak błąd świecy to elektronika do naprawy a najlepiej do wymiany na hybrydę u kolegi Stefano
Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.




#7
Mam pytanie. Czy ten temat jest absolutnie niezbedny czy malo jest juz tematów o tych dogrzewaczach i ich usterkach?? Po co kolejny?? Nie mozna sie tam podpiąć??
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Hydronic 2-F D5S-F chyba słabo grzeje? necik 13 2,750 30-10-2022, 21:18
Ostatni post: wesol
  Hydronic D5WZ+ TP5 michal1989 7 2,052 02-11-2021, 20:59
Ostatni post: andrew7800
  Jaki tłumik do Eberspacher Hydronic 2-F D5S-F ? necik 3 1,148 26-10-2021, 08:42
Ostatni post: Niemago

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości