Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 1.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gaśnie po około minucie od odpalenia.
#1
Sharan 1.9 tdi 110km 1999r. Po odpaleniu zimnego silnika po około minucie gaśnie,po ponownym odpaleniu trochę pochodzi i znowu gaśnie.I znowu próba odpalenia a on kręci a nie chce odpalić,ale w końcu po ponownej próbie odpala.Jak jest ciepły to te problemy nie występują,tylko jak jest zimny.
Odpowiedz




#2
Hmm nie wiem czy bd. miał rację, ale zobacz pod maskę i jak jest przewód paliwowy ten jasny to zobacz ile przelatuje pęcherzyków powietrza. Jeśli więcej jest powietrza jak ropci to pewnie masz nieszczelność w układzie.
Odpowiedz
#3
Witaj. W mojej Alhambrze nawalał przekaźnik 109. Po wymianie problem znikł. Szukałem przy immo ale to nie było to. Sprawdź czy spiralka świec zapala się po każdym przekręceniu kluczyka w stacyjce. jeśli nie, to spróbuj wymienić przekaźnik. Jest nad bezpiecznikami głęboko pod deską.
Odpowiedz
#4
albo ten przekaznik 109 jak kolega pisze albo elektrozawór odcinajacy na pompie wtryskowej co tez moze byc bardzo prawdopodobne z racji ze po rozgrzaniu nie szwankuje.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
#5
Doszedłem.Komputer silnika.Wymieniłem i jest dobrze.
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Silnik gasnie po wlaczeniu klimy manieeek14 8 7,227 23-02-2016, 11:00
Ostatni post: wesol
  Dziwne zachowanie galaxy gaśnie i mrygają kierunki smokusmk 6 2,823 12-08-2015, 01:42
Ostatni post: smokusmk
  Nie gaśnie motor na wstecznym! sgaVAN 7 3,215 06-04-2014, 09:39
Ostatni post: sgaVAN

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości