Ocena wątku:
Trzeszczące plastiki, pękająca dolna konsola
23-03-2013, 16:04
Post: #1
Trzeszczące plastiki, pękająca dolna konsola
Witam Wszystkich
Jestem załamany jakością plastików w sharan'ie nie wiem jak to wygląda u Was. Mój jest z 2001r i nie wiem czy te pierwsze modele po pierwszym lifcie
są pod tym względem tak kiepskie, wszystko pęka, butwieje, i strasznie trzeszczy. Mój Tatko ma VW golfa III z 94 roku i ten stary poczciwy samochód ma o niebo lepsze plastiki hmmmmm.... Ostatnio zauważyłem też ze zaczyna mi pękać dolna konsola od góry i schowek od dołu,(dzieje się to bardzo szybko) owszem rozumie ze jak bym jeździł terenowo Tongue to coś takiego miało by miejsce ale w tym przypadku ??? pozostaje kupić całą dolną konsolę Sad po za tym wszystko trzeszczy co jest bardzo nie przyjemne.

Jak wygląda to U Was ?
Jak sobie z tym radzicie ?


Załączone pliki Miniatury
           
Reklama

23-03-2013, 16:48
Post: #2
RE: Trzeszczące plastiki, pękająca dolna konsola
albo byl dzwon albo ktos sie szarpał przy demontazu tej konsoli. Umnie tez ktos porbowal sie dostac chyba gdzies do nawiewy i troszke nadlamał tu nad tymi uchwytami na napoje.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
23-03-2013, 17:07
Post: #3
RE: Trzeszczące plastiki, pękająca dolna konsola
Tą centralną kratkę konsoli już zmieniałem ale przykręciłem ja tylko na dole i tam w środku, na gorze nie było do czego przykręcić wszystko połamane. Co do dzwona Smile nie mogło go być bo pod tym względem samochód został zbadany ale z tym szarpaniem to na pewno ....
23-03-2013, 17:16 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-03-2013 17:24 przez raventes.)
Post: #4
RE: Trzeszczące plastiki, pękająca dolna konsola
Podejrzana sprawa. Może tak jak wesol pisze auto miało dzwona i ktoś regenerował deskę. Obejrzyj dokładnie czy w miejscu gdzie wybucha poduszka pasażera nie ma jakiś podejrzanych pęknięć / wybrzuszeń / fałd itp.

Jak ona " strzela " masz na fotce.


Załączone pliki
.bmp  Bez nazwy.bmp (Rozmiar: 211.12 KB / Pobrań: 52)
23-03-2013, 17:40
Post: #5
RE: Trzeszczące plastiki, pękająca dolna konsola
tak jak koledzy wczesniej pisza ktos tam "grzebał" i rozbierał/składał nieumiejętnie szarpiąc itp na tak zwanego żywca mam też sharana z 2001r i u mnie nic nie trzeszczy nic nie pęka nawet gdy jade dość wyboistą drogą , nie wiem co masz na mysli że butwieje ?
Pozdrawiam



23-03-2013, 19:04
Post: #6
RE: Trzeszczące plastiki, pękająca dolna konsola
Co do trzeszczenia to w zimie fakt - daje się we znaki ale bardziej "środek" tzn tam gdzie radio itd - coś tam trzeszczy całkiem irytująco czasami ( szczególnie jak nie miałem założonej zmieniarki i była dziura ) ale w 90% nic nie trzeszczy itd. Co do deski jest u mnie wręcz idealna, na 100% sama od siebie tak nie pęka.



Sharan 1.9 TDI AUY + Suszarka ARL = 166KM i 393Nm
23-03-2013, 19:11
Post: #7
RE: Trzeszczące plastiki, pękająca dolna konsola
będę musiał rozebrać całą dolna konsolę i kupić używkę. ( ma ktoś może na sprzedaż ?)Czy ktoś to wcześniej rozbierał i wie jak się zabrać do tego, na co zwrócić uwagę ? co do poduszki pasażera tu nie widać żadnej ingerencji osób trzecich. Co do butwienia to ten plastik jest tak miękki w niektórych miejscach jakby był zanurzony w jakiejś chemii ,kruszy się masakra .
23-03-2013, 19:37
Post: #8
RE: Trzeszczące plastiki, pękająca dolna konsola
http://www.vw-sharan.pl/forum/uploads/pl...n_1996.pdf

Proszę
23-03-2013, 22:05
Post: #9
RE: Trzeszczące plastiki, pękająca dolna konsola
Kolego Szczodry przerabialem ostatnio temat wymainy dolnej konsoli jest troche zabawy uzywke w identyczntm kolorze kupilem Okazyjnie za 100zl na allegro stoja tak od 200-600zl wiec musisz szukac a i schowek od dolu mam identycznie peknietyUndecided
23-03-2013, 22:43
Post: #10
RE: Trzeszczące plastiki, pękająca dolna konsola
Powiem Ci ze kolor może być inny byle nie kremowySmile strasznie mi to nie będzie przeszkadzać ważne żeby była cała w pełnym znaczeniu tego słowa. Trzeba szukać....




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Alhambra/97r - pękająca obudowa czujnika układu chłodzenia cyryl 3 1,794 15-06-2018 00:14
Ostatni post: cyryl
  konsola środkowa demontaż pablooo4 12 11,794 30-09-2014 19:53
Ostatni post: pablooo4
  Dolna tuleja amortyzatora tylnego pagio1 3 2,309 28-05-2014 11:32
Ostatni post: pagio1
  Konsola środkowa Scrappy 6 3,243 13-11-2013 15:10
Ostatni post: Scrappy

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name