Ocena wątku:
Wideorejestratory. Macie? Co polecacie?
03-06-2013, 12:39
Post: #21
RE: Wideorejestratory. Macie? Co polecacie?
to jest to samo o czym pisałem wcześniej, tylko naklejka innaSmile z 10 szt jest po znajomych, bo akurat najtańsze na allegro przez jakiś czas były u mnie w mieście sprzedawane - nikt nie narzeka, w nocy widzi tyle co wszystkie czyli mało co jak nie ma światła, ale to już taki standard.



Pozdrawiam,
Michał
-------------------------------------------------------------------------
Nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później pobije doświadczeniem...
Reklama

04-06-2013, 12:08 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-06-2013 13:03 przez daneczek76.)
Post: #22
RE: Wideorejestratory. Macie? Co polecacie?
to dla tych co uważają że jakoś na badziewiu za 150 zł w nocy jest kijowa. TU KLICK TU

TU klick TU

W tego typu urządzeniach za tą cene mamy rozdzielczość 640x480 i potem jest ona extrapolowana do wyższych, dzwięk jest jakości takiej sobie , ale jak za tą cene wystarczające urządzenie do udowodnienia komuś winy.

Zresztą dla kolegów proponuje na youtube oglądnąć jest wiele testów kamerek i filmów z Rosji zarejestrowanych zdarzeń ponieważ w Rosji rejestrator to standard bez tego nie masz co rościć swoich praw bo i tak przegrasz z władzą .

Po drugie proszę nie obrażać kolegów że widział co nie który z was wiele ponieważ znajdą się tacy jak Ja którzy z racji wykonywania swojego zawodu i pracujący w dużej korporacji w dziale R&D widzieli jeszcze więcej i piszą opinie na temat rożnego rodzaju sprzętu.
Co do nagrywania widoczków nie oszukujmy się to ma służyć do zarejestrowania zdarzenia drogowego a nie do filmów z wakacji.



Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.
04-06-2013, 12:27
Post: #23
RE: Wideorejestratory. Macie? Co polecacie?
Mam nadzieję, że to nie do mnie i dobrze doczytałeś kto tu rozumy pozjadałSmile



Pozdrawiam,
Michał
-------------------------------------------------------------------------
Nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później pobije doświadczeniem...
04-06-2013, 13:04
Post: #24
RE: Wideorejestratory. Macie? Co polecacie?
m-blue spox czuwam.



Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.
04-06-2013, 19:59
Post: #25
RE: Wideorejestratory. Macie? Co polecacie?
Wszędzie w opisach akumulatory lub baterie. Czy da się to podłączyć na stałe do zasilania z instalacji samochodowej i nie bawić się w ładowanie, podłączanie, odłączanie? Najlepiej kabelek gdzieś przy lusterku i niech sobie tam "szpieg" siedzi na zawsze.
04-06-2013, 20:13
Post: #26
RE: Wideorejestratory. Macie? Co polecacie?
Większość ma tak, że bateria to jedno a zasilanie ładowania to drugie, zwykle najlepiej jest mieć zapalniczkę po stacyjce, to urządzenie samo startuje po pojawieniu się zasilania na gnieździe ładowania, nie wiem ja jest w SGA, ale w oplu miałem po stacyjce a w t5 jest na stałe, więc pewnie w SGA też na stałe.



Pozdrawiam,
Michał
-------------------------------------------------------------------------
Nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później pobije doświadczeniem...
05-06-2013, 10:29
Post: #27
RE: Wideorejestratory. Macie? Co polecacie?
m-blue nie ma problemu w każdym samochodzie jest tak zwany
+ sterujący w Vaga-ch jest już banalnie bo po wyciągnięciu przełącznika świateł mamy go na wierzchu.
W każdym bądź razie można zasilanie zrobić tak jak chce kolega Czerwony.



Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.
05-06-2013, 10:51 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-06-2013 10:52 przez m-blue.)
Post: #28
RE: Wideorejestratory. Macie? Co polecacie?
przerabiałem temat już nie jeden raz, akurat cały czas grzebię właśnie u siebie elektryce, bo niestety tylko na tym się znamSmile tyle, że z racji, że sharana mam od stycznia, to nie zwróciłem uwagi czy jest stały czy po stacyjce na zapalniczce, bo kwestia przerobienia to parę minut, no godzinę jak trzeba zrzucać całe bezpiecznikiSmile



Pozdrawiam,
Michał
-------------------------------------------------------------------------
Nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później pobije doświadczeniem...
05-06-2013, 11:37
Post: #29
RE: Wideorejestratory. Macie? Co polecacie?
na zapalniczce plus jest stały, przynajmniej u mnie



Apetyt żarłoka [Obrazek: icon3.png]
[Obrazek: 5uo8iu.gif]
05-06-2013, 19:16
Post: #30
RE: Wideorejestratory. Macie? Co polecacie?
U mnie też na zapalniczce jest na stałe




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name