Ankieta: Co zrobić ze starymi kierunkowskazami?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Pomalować kierunkowskazy pod kolor auta
31.25%
5 31.25%
Zaślepki "SHARAN" + jakaś przeróbka napisu (Alhambra)
43.75%
7 43.75%
Zaślepki "Wolfsurg" (ciężko znaleźć)
25.00%
4 25.00%
Razem 16 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 1.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiana zwykłych lusterek na lusterka z kierunkowskazami
#11
nie moga zostac nawet niepodpiete. BEdzie wtedy ze sa to kierunki niesprawne. ALbo zaslepka albo zaspawanie.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz




#12
(07-04-2013, 11:54)wesol napisał(a): nie moga zostac nawet niepodpiete. BEdzie wtedy ze sa to kierunki niesprawne. ALbo zaslepka albo zaspawanie.

To będzie kwestia ~miesiąca i w tym czasie i tak będę malo jeździł także się nie boję tego. Albo mam jeszcze lakier do paznokci taki jak kolor auta (jak mi zrobili bum to odprysk zamalowałem tymczasowo) więc mogę nim spróbować przeciągnąć i jak będę malował to już docelowo. Big Grin
SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
Odpowiedz
#13
Podaj mi przepis ze niezgodne. Rozporzadzenie, paragraf, itd itp.
Bo ja znalazlem tylko taki:
Na długości:na obu bokach;odległość od przedniego obrysu nie może przekraczać 1800mm
na wysokości:500-1500mm
Podstawa prawnaBig Grinz.U.nr32 poz.262 z2002r.
Wita Rafal
Sharan 2006 AUY
Bylo 118 kucy jest 142 po malym lajcie
Byl standard wizualny ale idzie ku lepszemu Big Grin
Odpowiedz
#14
to juz ci powiedza pnowie policjanci jak beda zabieraz cowodzik. Nie bede tu nikomu nic udowadniac- tak bylo juz wiele lat temu.
Nie moze poporstu byc oswietlenie w aucie niesprawne. Tak samo jak sobie zalozysz zderzak z halogenami i mimo ze nie masz kabloteki ani wlacznika w kabinie to stracisz dowodzik z powodu niedzialajacych halogenowprzednich. Są to maja byc sprawne.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
#15
jezeli kierunki ledowe boczne i te w lusterkach sa podpiete i dobrze dzialaja to mi panowie policjanci moga naskoczyc na koniec ........
I nie ma takiego przepisu ze nie moge miec kierunkow w blotnikach i lusterkach jednoczesnie i oczywiscie sprawnych.
Wita Rafal
Sharan 2006 AUY
Bylo 118 kucy jest 142 po malym lajcie
Byl standard wizualny ale idzie ku lepszemu Big Grin
Odpowiedz
#16
Generalnie to wydaje mi się, że jeśli nie będziesz miał świecących na stałe jak w amerykańcach, albo jakiś wynalazków typu podłączone przeciwmgielne do hamulca, itp to raczej wątpię żeby się interesowali, mają inne problemy a i nie sądzę, żeby drogówka była aż tak zorientowana czy są wersje z kierunkami w lusterkach i w błotnikach itp, sądzę, że mają inne zmartwienia, ale rożnie to bywa, jak się postawisz to znajdą dziurę... mnie kiedyś puścili bez świateł mijania do najbliższej stacji, bo mi się obie żarówki spaliły, że jasno na trasie to nie zauważyłem, a wiedziałem, że jedna spalona, a tu padła druga.... że w corsie się często paliły to mi zapasu akurat brakłoSmile dało radę jakoś, ale zależy na kogo trafisz i jak będziesz gadać...
Pozdrawiam,
Michał
-------------------------------------------------------------------------
Nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później pobije doświadczeniem...
Odpowiedz




#17
jest przepis. Tak samo jak nie mozesz sobie z przodu nawalic swiatel i np po 4 sztuki mijania i np osiem halogenów itd. Tka smao jak jest przepis ktory mowi ze swiatlo trzecie stopu nie moz ebyc ponizej lini swiatel stopu bocznych( tych głónych) kiedys pytalme klegi unas ze stacji SKP bo pracowalem na takiej firmie gdzie poza zakladme gumiarskim, mechanicznym mielismy i SKP. A ze to dobry znajom rodziców i zreszta mój to mi bez porblemu wyjasnia wszystko co i jak.

Nie wolno miec dwóch bocznych swiatel kierunku.

M-blue mogli co najwyzej dac mandat z brak zapasu wedle przepisów. z tego co wiem.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
#18
"Nie wolno miec dwóch bocznych swiatel kierunku. "
Podaj mi ta ustawe. Wez pod uwage np. ze niektore pojazdy posiadaja kierunkowskazy narozne gdzie z boku widac przedni, tylny i boczny. Wiec juz jest 3.
Przepis mowi tylko gdzie powinien byc a nie ile.
Zreszta wszystko jedno bo i tak powiesz ze nie mam racji jak zawsze wszystkim to powtarzasz ktorzy z Toba sie spieraja.
Wita Rafal
Sharan 2006 AUY
Bylo 118 kucy jest 142 po malym lajcie
Byl standard wizualny ale idzie ku lepszemu Big Grin
Odpowiedz
#19
Mogą zostać ale po co robić choinkę ? Dla mnie wioska, tak samo jak zakładają lusterka a'la M3 z kierunkami i kierunki mrygały jednocześnie w lusterkach i w błotnikach - choinka jednym słowem. Ja jestem za lakierowaniem starych kierunków.
Odpowiedz
#20
nie chodzi oto czy widac go czy nie widac. BMW ma w niektorych swoich modelach tkai myk z ema dwie zarowki wlasnie kierunku ale w jednej lampie Nie moz ebc zdublowane oswietlenie czy ci sie to podoba czy nie. Inaczje jutro zakladam dodatkowe swiatla mijania by walic konkretnie po drodze. Jak mnie zatryzmaja to powiem ze sa to swiatla mijania np od golfa mk2 labo mk1. Tam byly takie okragle wpasowane w atrape przednia.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Lusterka z nowszego sharana sision 4 3,038 26-01-2015, 18:16
Ostatni post: Szaman
  Lekka zmiana wizerunku deski rozdzielczej spraktor 11 6,208 20-03-2014, 23:23
Ostatni post: spraktor
  Zmiana podświetlenia zegarów MKI FL ndru 5 5,772 09-12-2013, 17:48
Ostatni post: Scrappy

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości