Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kodowanie abs vag 4.9
#21
okej to spytam kolegi u siebie co prowadzi taki serwis seata. Moze podam ci nr co to sobie zadzwonisz. Sewis to Seat Synówka. Zadzwonisz i poporsisz o Szymona Synówke to sobie zagadasz czy jest can czy go nie ma.
Tak jak juz wspominalem i to chyba nie jest zaprzeczalne. Do diagnozowania aut bez cana wystarcza prosty kabelek i program vag com. Do diagnozowania aut nowszych jakimi sa np passat B6 czy golf 5 czy touran potrzebny jest kabelek nowszy np vcds. Probowalem kilka razy sie laczyc z touranem kolegi i paskami B6 i vag com nie daje rady a vcds owszem. Moze mi zaraz napiszesz ze w passku B5 poliftowym jest tez CAN co bo tez lift wszedl jakos w 2001 czy 2002 roku jak dobrze pamietam.

Wytlumacz mi prosze jak to mozliwe ze kabelkiem zwyklym za 25 zl diagnozuje SGA z lat 2004 czy inne??? Bo na zlotach spokojnie podpinalem takie autka.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz




#22
Pasiak oceniłeś wiedzę wesola po tym, że zgubił jedną literkę? Bo ja tak odebrałem Twoją wypowiedź...
SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
Odpowiedz
#23
Tak wygląda konwersacja osoby która nie jest pewna tego co mówi. A może musi się kogoś poradzić?
Tylko zarzuty i żadnego uzasadnienia. Prosimy o uzasadnienie że nie ma cząstkowego cana.

Wytłumacz mi mój przypadek z tymi zegarami. Dlaczego jedne działają a drugie nie pomimo przekodowania? Czym się różnią?
Jest vcds w polskiej wersji? Gdzie go ewentualnie mogę zdobyć?
Odpowiedz
#24
Prawdopodobnie na Twój problem pomoże mała przeróbka wsadu licznika, tak aby czytał on prędkość z abs - ja tak zrobiłem u siebie plus mała korekta bo licznik zawyżał prędkość o jakieś 30 km/h
Odpowiedz
#25
Zawyżanie prędkości bierze się ze złego kodowania licznika - np. przy przełożeniu licznika z automatu do manuala.
[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku.

kiedyś Galaxy 2,3 i Sharan 1,8, teraz MB R500
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kodowanie modułu centralnej elektryki 7M0962258K tomecek25 3 401 19-03-2024, 18:59
Ostatni post: tomecek25
  Kodowanie po założeniu haka futrzak 0 777 29-04-2021, 11:43
Ostatni post: futrzak
  PIN i kodowanie kluczyka. Charles 12 5,173 15-09-2020, 12:07
Ostatni post: Viper
  Samozmieniające się kodowanie (np. MFD)? rodzynek 3 3,241 14-07-2013, 00:15
Ostatni post: rodzynek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości