Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór Nawigacji
#11
dokładnie szparagu komu w drogę temu tarmpki albo kop.
Tutaj działam www.klubzafira.pl
Odpowiedz




#12
ja używam Germiny i jestem bardzo zadowolony tym bardziej żę kupując mamy całą Europe.
Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.
Odpowiedz
#13
(05-11-2013, 15:31)daneczek76 napisał(a): ja używam Germiny i jestem bardzo zadowolony tym bardziej żę kupując mamy całą Europe.
Chyba Garmina a EU z AM to mam za free co roku nową.

Tutaj działam www.klubzafira.pl
Odpowiedz
#14
bamber wiadomo o co chodzi czy y czy a.
Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.
Odpowiedz
#15
Gadałem z tatą, i widział, nawigacje sterowaną głosem i mu się bardzo spodobało, co o Tym myślicie? Big Grin Mamy nawigacje w Tigu fabryczną, która jest świetna pod względem szybkości, Trasa z polski do np. Portugalii, trwa niecałe 3 sek i trasa obliczona! Smile Wada, to głos nawigacji, babka jest taka ,że aż odechciewa się prowadzić za kółkiem i np, jak jakąś trasę sobie wybiorę to prowadzi przez, autostrady, które miały być gotowe na Euro 2012.. i tak samo z obwodnicami, są w nawigacji, ona prowadzi przez nie.. a one są zamknięte.. mamy Navigona 4cale , kupiony w ASO i jestem zadowolony, trasa Polska-Chorwacja, bez żadnego zagubienia się, aktywne komunikaty na drodze o korkach i wypadkach na drogach, info o fotoradarach, ostrzega przy przekroczonej prędkości, asystent pasa ruchu, fajny głos.. Ale jest za mała ;//
VW SHARAN 1.9 TDI 136KUCY. 2001r
VW TIGUAN 2.0 TDI 4MOTION 2.0 140KUCY. 2013r
Odpowiedz
#16
komunikaty, ostrzeżenia i inne bzdury w każdej możesz włączyć lub wyłączyć. Podstawową rzeczą ma być nie to że jest szybka a ma być dokładna.
Tutaj działam www.klubzafira.pl
Odpowiedz




#17
no właśnie wiem... i niestety nie jest .
VW SHARAN 1.9 TDI 136KUCY. 2001r
VW TIGUAN 2.0 TDI 4MOTION 2.0 140KUCY. 2013r
Odpowiedz
#18
Wlasnie tak jak Bamber pisze zeby byla dokladna bo po polach i lasach bedzie pchacSmile a jeszcze jak trase bedzie skracac to ciezko z powrotem do domu bedzie pozdrawiamSmile
Odpowiedz
#19
Ja używam Vordon 7" do tego Automapa , Co pół roku wgram aktualny program z chomika i jest OKBlush
Odpowiedz
#20
Jak kupować to tylko takie z darmowymi aktualizacjami. Z dokładnością bywa różnie nawet w tych droższych modelach.
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  tv w nawigacji ARTUROO26 22 8,488 09-05-2014, 22:21
Ostatni post: DDiablo
  szukam mapy polski do nawigacji mcd amma 4 11,908 24-12-2012, 20:11
Ostatni post: MGalaxy

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości