Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lewe światło mijania
#11
(04-12-2013, 11:02)grażyny napisał(a): Scarrpy -fakt dział nie ten ,moja wina ale mój problem pozostał i wcale mi w nim nie pomogłeś ,a wręcz przeciwnie zachowałeś się jak nasz ,,premier,, Donald-życzę zdrowia .

Tylko gdybyś kolego od razu "przeprosił" za ew. pomyłkę, lub po prostu przeczytał gdzie zamieszczasz temat z czym związany to by nie było problemu. I myślę że gdyby kolejna osoba czytała temat to nawet spróbowała by pomóc a nie zwracać uwagę na fakt złego działu tematu.
Jednak Ty wolałeś głupkowato się odzywać? Na zasadzie "Pa Pa" lub "napisz na priv to pokażę ci lampy".

Co nie zmienia faktu po części że już sam sobie odpowiedziałeś na pytanie - mianowicie masz jakieś zwarcie że pada Ci co chwile bezpiecznik. Do tego jak wpadły wkręt "gdzieś" to ja bym na Twoim miejscu je wyciągnął, bo nie wiadomo co mogą narobić.

No i również miło było by gdyby admin przeniósł temat do odpowiedniego działu ;-)
Sharan 1.9 TDI AUY + Suszarka ARL = 166KM i 393Nm




#12
temat zamykam i kasuje. Nie nadaje sie na przeneisienie gdyz jest tu tylko jedne post na temat.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Klamka zewnętrzna z tylnich drzwi na przednie/lewe/prawe mainstreet 8 4,768 27-05-2017, 09:48
Ostatni post: Bogos
  Wymiana szybki lusterka - lewe ogrzewane alfasamiec 4 1,675 14-12-2016, 20:15
Ostatni post: alfasamiec

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości