Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
V6... wnętrze fajne ale reszta to kwestia gustu
#11
ale auto nie mialo byc seryjne a mialo byc inne. Wiec nie ma sie co rozwodzic ze drewno tu czy tam czy kiera taka czy inna. Dlamnie sie liczy czy zderzaki sa z laminatu i nie byly klejone juz dwadziescia razy no i czy sie tryzma to tylko tak ze jak szarpne reka to sie wszystko urwie albo bedze sie ruszać.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz




#12
akcyza z 2 tysie ,recykling 500 , tlumaczenia ok 100 . przeglad 100, zalozyc dobry gaz i z 9 tys robi sie 18 tys
Odpowiedz
#13
Raczej nie anglik, ale wnętrze chyba zmieniane, tzn. fotele i boczki (na ostatnim zdjęciu widać, że różnią się odcieniem plastiku z deską i dlatego na boczkach jest drewno, a na desce nie).
Odpowiedz
#14
dobrze widze ze w lewym tylnim kole niema sruby :p
Odpowiedz
#15
Emblemat audi mu z przodu odleciał Big GrinBig GrinBig Grin,
takie chyże auto Big GrinBig GrinBig Grin.
Ten przód odpada reszta całkiem spoko, licznik w milach???
Jeździłem Fordem Probe MK2 KLZE amerykaniec licznik w milach to przekleństwo jak ktoś rzadko jeździ. Wciskasz pedał gazu i jest 100 na godzinę ale po przeliczeniu na kilometry to 160. Można się zapomnieć i bęc Sad. Z Takim licznikiem po polskich drogach bym nie jeżdził.Smile
Odpowiedz
#16
Za tą kasę ,to wygląda całkiem 'stylowo'.Widać ,że jakaś koncepcja była.. ,la,kier nowy jest,dwa fotele kierowcy.Fotele dla dzieciaków bym zawinął...(są tylne podłokietniki!)
Ogólnie z sharana family,zrobiono auto dla wyrostka.
I coś się słabo wkręca na obroty Smile
Galaxy AUY
Odpowiedz




#17
A mi jakoś ten ostatni rząd foteli nie pasuje. Jakoś dużo miejsca za nimi i jakby zapięcia pasów są bliżej przodu. Ale to może tylko złudzenie.
Odpowiedz
#18
Też tak wpatrywałem się i coś mi tam nie pasuje..może takie złudzenie,albo może dlatego że te fotele w prowadnice nie zapięte ...
Galaxy AUY
Odpowiedz
#19
(25-01-2014, 22:25)dmusek napisał(a): A mi jakoś ten ostatni rząd foteli nie pasuje. Jakoś dużo miejsca za nimi i jakby zapięcia pasów są bliżej przodu. Ale to może tylko złudzenie.

Myślę, że przesunięte max do przodu w ram,ach dostępnej regulacji (dlatego nie złożyły się całe) i zdjęcie zrobione szerokim obiektywem. Tak by to chyba wyszło.
Oj nie. Raczej są niezapięte i leżą luzem. I jeszcze lewy z prawym zamienione.
Odpowiedz
#20
Raczej nie zamienione,prawy ma zapiecie z lewej strony.
Ogólnie dobrze ten kontrowersyjny samochód prezentuje się z profilu-muszę przyznac...aaa i kolor ładny nie?
Galaxy AUY
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości