Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
V6... wnętrze fajne ale reszta to kwestia gustu
#21
Big GrinŁadny jak Audi A2Big Grin
Odpowiedz




#22
(25-01-2014, 23:09)goozik napisał(a): i kolor ładny nie?

Tu juz trzeba spytac kolege @czerwony.

Z tym audi A2 tez dobre.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
#23
Przód fuctycznie skopany!
Ale profil OK ;w/g mnie przynajmniej..
Galaxy AUY
Odpowiedz
#24
Kolor jest w tym całym bigosie najlepszy!

A tak co do profilu: rozumiem ideę modzenia samochodów, ale ten jest trochę przegięty pod względem zawieszenia moim zdaniem (już mniejsza o przaśną urodę). Koła mają skoku w nadkolu jakieś 2-3 cm tylko. W coupe, to bym zrozumiał, ale w TAKIM samochodzie, który jest przewidziany na 7 osób lub dużą ilość bagażu, to jakaś pomyłka. Inaczej mówiąc jest to modyfikacja, która sprawia, że samochód może służyć tylko do wożenia jednej osoby i dużej ilości powietrza - i to tylko po gładkich drogach. Sensu nie widzę.
Odpowiedz
#25
(26-01-2014, 00:16)Czerwony napisał(a): Kolor jest w tym całym bigosie najlepszy!

A tak co do profilu: rozumiem ideę modzenia samochodów, ale ten jest trochę przegięty pod względem zawieszenia moim zdaniem (już mniejsza o przaśną urodę). Koła mają skoku w nadkolu jakieś 2-3 cm tylko. W coupe, to bym zrozumiał, ale w TAKIM samochodzie, który jest przewidziany na 7 osób lub dużą ilość bagażu, to jakaś pomyłka. Inaczej mówiąc jest to modyfikacja, która sprawia, że samochód może służyć tylko do wożenia jednej osoby i dużej ilości powietrza - i to tylko po gładkich drogach. Sensu nie widzę.

Ha,ha Czerwony na chłodno!
Zimny prysznic!
Pozdrówka!
Galaxy AUY
Odpowiedz
#26
Wygląda to jak kapeć!!!!
Dziękuję jednak wolę włoski styl.
Arthezz Listonosz In-Post
Odpowiedz




#27
dziwi mnie tylko to ze tylne lampy wymienione na te od drugiego lifta a przednie nie sa ksenonowe. Te dziury na sprysk tez jaos uroku nie dodają. Albo ktos cos juz podmienial ( wiadomo jak to unas jest) albo ten poprzedni wlasciciel nie dokonczyl projektu.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
#28
Srodek ma fajny sam bym taki chciał jesli chodzi o fotele, przód mi się średnio podoba może gdyby ktoś to wszystko ładnie dokończył było by lepiej
Jestem Marcin z Jastrowia i mam VW Touran 1,9 TDI 105 KM z 2007 roku
GG 7631161
Skype jak coś na PW
Nie nienawidzę cwaniactwa
służę pomocą w diagnostyce grupy VAG
Odpowiedz
#29
A co o tym powiecie ?
http://motofilm.pl/2011/05/troche-abraca...-alhambra/
Odpowiedz
#30
(26-01-2014, 10:26)dadi napisał(a): A co o tym powiecie ?
http://motofilm.pl/2011/05/troche-abraca...-alhambra/

Ten akurat jest fajny. Tył trochę mniej mi się podoba od przodu, ale jest OK.
SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości