Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lekka zmiana wizerunku deski rozdzielczej
#1
Witam, od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem oklejenia ozdobnego niby drewnianego paska na desce, drzwiach przednich, popielniczki i zmiany biegałki.
Myślałem o takiej folii, szczotkowane amelinium http://allegro.pl/folia-szczotkowane-alu...30690.html lub http://allegro.pl/folia-szczotkowane-alu...tabsAnchor
czy ktoś ma coś podobnego u się, jak to wygląda?jak myslicie która będzie lepsza, ciemniejsza czy jaśniejsza? to drewnmo juz mi się znudziło a karbon mi się nie podoba
Odpowiedz




#2
Jeżeli nie boisz się wyzwań to chyba lepszy efekt uzyskasz przy użyciu hydrografiki:
[Obrazek: Season_5_cast_banner.jpg]
Odpowiedz
#3
Ja bym brał tą ciemniejszą Wink
SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
Odpowiedz
#4
wybrałem jaśniejszą, jutro zakładam, dodam zdjecia
Odpowiedz
#5
wyszło nawet nieźle, jestem pod wrażeniem jak taki szczegół potrafi odmłodzić kokpit, zostało zmienić biegałkę, na taką pasującą do reszty.
folia spisała się nieźle polecam zdecydowanie, super się z nią pracowało, jeżeli macie jakieś pytania to walić śmiało
p.s zdjecia nie oddają faktycznego efektu, żeby się ktoś niezraził


Załączone pliki Miniatury
                   
Odpowiedz
#6
Fakt wyszło bardzo fajnie.
Dla mnie osobiście chyba również lepiej wyglądał by ten ciemny chrom przy tym wnętrzu jednak to Tobie ma się podobać.

Osobiście mam chorobę na punkcie takiego pseudo drewna, jak widzę samochody z takimi listwami wewnątrz to mam ochotę je wręcz wytargać i wyrzucić. Sam gdybym kupił samochód i miał by takie listwy - to pierwszą rzeczą którą bym zrobił to było by wyrzucenie tego / oklejenie / pomalowanie.

Ale o gustach się nie dyskutuje.
Jak dla mnie zmiana na ogromny + !

EDIT: Tak oczywiście aluminium nie chrom, chodziło o ciemne aluminium* ;-)
Sharan 1.9 TDI AUY + Suszarka ARL = 166KM i 393Nm
Odpowiedz




#7
To niejest chrom. Moze tak wyglada na zdjeciach. Folia to matowe szczotkowane amelinium
Odpowiedz
#8
Wygląda jak w audi A3. Ładnie wyszło.
Wnętrze jak u mnie Smile Nawet tapicerka na fotelach ta sama. Lecz ja zostaje przy "drewnie" ze względu na to, że uchwyty drzwi też są "drewniane", więc nie schodzi ten gumo-szajs z nich Smile
Odpowiedz
#9
Wygląda bardzo zacnie.
A tak w ogóle, to były w Alhambrze te listwy w wersji srebrnej? Bo ja w Galaxy podobne mam w oryginale.
Odpowiedz
#10
(20-03-2014, 21:45)Czerwony napisał(a): Wygląda bardzo zacnie.
A tak w ogóle, to były w Alhambrze te listwy w wersji srebrnej? Bo ja w Galaxy podobne mam w oryginale.

Nie, w galaxy jest trochę tego srebra, co akurat mi się nie podoba tam, ale kwestia gustu Smile
SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zmiana zwykłych lusterek na lusterka z kierunkowskazami Scrappy 34 28,216 25-02-2014, 00:48
Ostatni post: piwek86
  Zmiana podświetlenia zegarów MKI FL ndru 5 5,773 09-12-2013, 17:48
Ostatni post: Scrappy

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości