Ocena wątku:
Czapeczka
12-04-2014, 21:33
Post: #1
Czapeczka
Komu wieje moze kupić Big Grin http://allegro.pl/oryginal-vw-czapka-cza...89209.html
Reklama

07-07-2014, 18:05
Post: #2
RE: Czapeczka
Nie bardzo forumowa Smile Bo tylko Sharan
Watek idzie do ciekawych aukcji to chyba odpowiedniejszy dział.



Prawdę swą należy mówić głośno, nie schlebiając ani rzeczom, ani wypadkom, ani stosunkom, ani ideom - St. Żeromski
[Obrazek: stopka.png] - Pozdrawiam - moja www
- kontaktować się ze mną proszę przez e-mail
08-07-2014, 08:14
Post: #3
RE: Czapeczka
To mógł by ktoś szybko pomyśleć i zamiast VW ,napis SGA , byłby to jak piszesz nowy i praktyczny gadzet .
08-07-2014, 21:34
Post: #4
RE: Czapeczka
Czemu nie Smile
Chodzi mi o to że napis VW czy Sharan właściwie nie identyfikuje się z forum, tego typu czapeczki są wszedzie.
Gadżety forumowe moim zdaniem powinny być związane z forum i identyfikowalne np. poprzez logo forum np. takie jak są robione naklejki.



Prawdę swą należy mówić głośno, nie schlebiając ani rzeczom, ani wypadkom, ani stosunkom, ani ideom - St. Żeromski
[Obrazek: stopka.png] - Pozdrawiam - moja www
- kontaktować się ze mną proszę przez e-mail
08-07-2014, 21:51
Post: #5
RE: Czapeczka
,,smoku ,, powieliłeś mój post Big Grin
08-07-2014, 21:55 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-07-2014 20:22 przez smok_wawelski.)
Post: #6
RE: Czapeczka
Widziałem Twój post, nie miałem zamiaru go powielać choć tak to wygląda. Trochę nieściśle się wyraziłem - sorry.
Moim zamiarem było to aby się wytłumaczyć czemu przeniosłem ten wątek do ciekawych aukcji, a nie pozostawiłem go w gadżetach forumowych.

Tak czy inaczej - pomysł niezły Smile Czapeczka - praktyczna rzecz Smile



Prawdę swą należy mówić głośno, nie schlebiając ani rzeczom, ani wypadkom, ani stosunkom, ani ideom - St. Żeromski
[Obrazek: stopka.png] - Pozdrawiam - moja www
- kontaktować się ze mną proszę przez e-mail
08-07-2014, 22:14
Post: #7
RE: Czapeczka
Też nad tym myślałem. Z tego co widzę to niech wypowie się administracja bo wyjdzie że ingerujemy bez kontaktu z nimi.
Tak jak projekt kubka forumowego, zakończył się fiaskiem. Część kolegów z forum posiadają kubeczki ''wersja cywilna''Projekt przedstawiony był na forum w odpowiednim dziale.
Co do czapeczek to fajny gadżet i przydał by się na forum.
09-07-2014, 19:33
Post: #8
RE: Czapeczka
AVE ANDRZEJ w TWOIM kubku codziennie rano piję kawkę .Pochwalę sie że dostałem go osbiscie od niego gratisssssssss Big Grin
10-07-2014, 11:22
Post: #9
RE: Czapeczka
(09-07-2014 19:33)grażyny napisał(a):  AVE ANDRZEJ w TWOIM kubku codziennie rano piję kawkę .Pochwalę sie że dostałem go osbiscie od niego gratisssssssss Big Grin

Niech Ci służy, jak najdłużej.Big GrinBig GrinBig Grin
A kawa z tego kubeczka ma zapewne oryginalny smak.Cool
24-10-2014, 20:48
Post: #10
RE: Czapeczka
Ostatnio modne zimowe czapki są te co lansują nasi mistrzowie w siatkówce kłos i wrona. Sprawdźcie marze wam też się spodobają.




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name