Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pompa wody na podszybiu
#11
W przedliftach nigdy nie było pompki na podszybiu ani instalacji tam. Komp silnika-ecm tez jej nie obsługuje.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz




#12
Witam co do tej pompki to były w przedliftach mam taki egzemplarz pozdrawiam
Co prawda znajduje się koo chłodnicy ale jest
Odpowiedz
#13
Nie wiem jak w ANU ale to silnik na pompkach i oczewiscie jako jedyny byl wstawiany w przedliftowych. Nie wiem jak tutaj w tym pryzpadku ale w AFN czy AHU nie ma opcji w sterowniku na sterowanie pompka. Poza tym tak jak Stefano wspomnial dogrzewacze w przedliftach nie mialy pompek z racji nizszej mocy grzewczej piecia i tego ze sienie przegrzewaly. W poliftach z piecem 5kW juz pompka byla potrzebna bo bez niej na jalowych wywala blad przegrzania po jakichś 2 minutach. Co tam masz u siebie to nie wiem czy oryginal czy dorobka i w jakim celu.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
#14
Wszystko się zgadza. W starszych modelach był piec 3 kW (jak u mnie) a w nowszych 5 kW - dlatego dołożyli pompkę. Piec ma prawie dwa razy większą moc.
Seat Alhambra 1.9 TDI 110 KM 1998r - żyje dalej na Ukrainie (chyba)
Odpowiedz
#15
Wybaczcie za zamieszanie to ja wprowadziłem błąd.Blush W starych nie było na podszybiu pompki tylko przy postojowym obok pieca. W ANU 90 KM była dodatkowa pompka przy silniku.
Jest: VW SHARAN 2.0 TDI BRT 140 KM, MAGIA TKWI W TDI Heart
Było: VW SHARAN 1.9 TDI AHU 90 KM
VW SHARAN 1.9 TDI 1Z 90 KM
VW SHARAN 2.0 ADY 115 KM
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Pompa Wody Dogrzewacz tomwawa 51 18,831 13-10-2020, 14:09
Ostatni post: wesol
  Dogrzewacz - Czujnik temperatury na podszybiu kubulinek 47 32,332 25-10-2018, 20:45
Ostatni post: Stefano

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości