Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
xenony - porada
#1
witam

krótkie pytanie, załóżmy chce kupic ori xenony do alhambry, sciągam zwykłe lampy i zakładam te? instalacja pasuje? can nie bedzie się pluł?
Odpowiedz




#2
Nie pasuje musisz dorobić + zakupić samopoziomowanie i spryski.
Gdyby mi się chciało tak jak mi się nie chce Big Grin
Odpowiedz
#3
a mozesz rozwinąc swoją myśl? i pomin kwestie sprysków i poziomowania... ta kwestia narazie mnie nie interesuje
Odpowiedz
#4
Z tego co koledzy pisali, to nie jest trudna sprawa. Spytaj kolegi o nicku piwek, On przerabiał ten temat.
SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
Odpowiedz
#5
Te auta nie mają can
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
#6
Zwykle jest system P&P i jedyne co musisz zrobić to wyciąć dziury w klapkach lamp bo te "palniki ksenonowe" potrzebują więcej miejsca i od nich idzie inna wiązka kabli. Zwykle to oznacza totalną chałę bo brak szczelności lamp doprowadza do ich szybkiego zasyfienia w środku i zbierania wilgoci..
BAN ZA NIEDOJRZAŁOŚĆ ADMINISTRATORA
Odpowiedz




#7
wystarczy pozamieniać kable w kostce bo troszkę są inaczej , roboty na pół godziny
Jestem Marcin z Jastrowia i mam VW Touran 1,9 TDI 105 KM z 2007 roku
GG 7631161
Skype jak coś na PW
Nie nienawidzę cwaniactwa
służę pomocą w diagnostyce grupy VAG
Odpowiedz
#8
(30-05-2014, 22:24)K9Darek napisał(a): Zwykle jest system P&P i jedyne co musisz zrobić to wyciąć dziury w klapkach lamp bo te "palniki ksenonowe" potrzebują więcej miejsca i od nich idzie inna wiązka kabli. Zwykle to oznacza totalną chałę bo brak szczelności lamp doprowadza do ich szybkiego zasyfienia w środku i zbierania wilgoci..

mylisz pojęcia....

ja nie mam zamiaru montować hidów z allegro... tylko ori całe lampy


(30-05-2014, 23:14)marcyb3 napisał(a): wystarczy pozamieniać kable w kostce bo troszkę są inaczej , roboty na pół godziny


czyli napewno cana nie ma w alhambrze 2002r. lampy P&P tylko kwestia kabli? to jakby to było tak to ok, taką samą operację robiłem w a3
Odpowiedz
#9
Konstrukcyjnie to takie samo auto jak golf 4 czy audi A3 pierwsze modele
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
#10
Wtyczki do lamp xenon mają chyba pozamieniane piny albo coś jest inaczej połączone bo widziałem na all...o przejściówki ze zwykłych na xenon
VW SHARAN 1.9TDI 130KM (HIGHLINE)
FIAT GRANDE PUNTO 1.3MultiJet16v 90KM (EMOTION)
www.profima.pl
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości