Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Orurowanie boczne
#1
Witam mam pytanko czy ktoś ma zamontowane w swoim aucie boczne rury ,jezeli tak to do czego je się przykręca i czy nie przeszkadzają przy podnoszeniu auta podnośnikiem ???
Zapomniałem wkleić stronkę z fotką http://allegro.pl/orurowanie-boczne-prog...83824.html
Odpowiedz




#2
Mam takie orurowanie w swoim, jeśli podnosisz auto podnośnikiem ,,wjeżdżanym" typu żaba to w niczym ono nie przeszkadza, ale na seryjnym również, bez większych problemów auto podniesiesz.
Odpowiedz
#3
A do czego te rury są mocowane pod podwoziem ??
Odpowiedz
#4
Pozwolę się wtrącić ze swoją opinią Big Grin Przyjeżdża czasem koło mnie galax z takimi rurkami, może deczko innymi, ale zamysł ten sam. Reszta auta seryjna, brak dokładek ani nic i powiem szczerze że wygląda to brzydko, tak samo jak i orurowania na przód do SGA (chociaż do Matiza przebija wszystko Big Grin) Grażyny, może jakieś fajne dokładki na progi? Tobie ma się podobać, ale tak rzucam pomysł Big Grin
SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
Odpowiedz
#5
Chodzi mi o same rurki z kwasówki zasłaniajace dół progów nieco zjedzonych przez korozje i zgniecone przez nieumiejetne podstawianie lewarka przez mechaniora , bez orurowania przedniego .Z przodu na klepie maski mam zamontowany czarny (w kolorze auta )spojler z napisem Sharan , który kupiłem od przybysza z sąsiedniego kraju .Big Grin .
Odpowiedz
#6
Jeśli sharan ma dokładkę z przodu oraz przednie chlapacze to wygląda z tym dobrze, ale zresztą jest to kwestia gustu
Odpowiedz




#7
Sharany mają koła z przodu i z tyłu wiec mam chlapacze z przodu i z tyłu orginalne i wyglada to bardz dobrze Big Grin
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości