Ocena wątku:
  • 18 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Porównujemy Ubezpieczenia ile kto gdzie?
#41
Ciekawy wątekSmile Przydatne informacje.
Odpowiedz




#42
alhambra'02 wartość 22tyś.pln 40% zniżek OC generali 511 platne jednorazowo
mini AC pzu 60% zniżek 398pln płatne jednorazowo.
Żadnych NNW nie płacę bo to jest ściema i w razie wypadku poszkodowana osoba jest w plecy.

Jeśli ktoś szuka taniego ubezpieczenia to nigdy u multiagenta a u dilera konkretnego TU. za samo to macie dużo taniej a jak się człowiek trochę nachodzi to można zobaczyc jaka jest różnica np. ford focus '08 diesel pełny pakiet OC+AC sprawdzone w dziewięciu towarzystwach- ceny od 1100zł do 2200 zł.

Ja niestety kupuję u multiagenta bo łączą mnie z nim sprawy biznesowe, ale gdyby nie to, dawno zrezygnowałbym z jego uslug

Ps. widzę że nie tylko ja miałem przeboje z generali. zepsuła się ta firma
Odpowiedz
#43
W Lutym za Sharana 2.8L 2001r zapłaciłem w Liberty Direct 401zł za OC z NW
obecnie robiłem kalkulacje w L.D i wiecej wychodzi 441zł
może komus się przda kod promocyjny 106875596 ( 50zł zniżki w L.D )
Pozdrawiam ...
Odpowiedz
#44
Witam wszystkich.W AXA zapłaciłem za OC z NW 386zł. za cały rok.Sharan 1,9tdi,rocznik2004 przez internet i jestem zadowolony.Pozdrawiam.
Odpowiedz
#45
Wstępnie się orientowałem ile będzie kosztowac przyszłe ubezpieczenie auta ( sharana ) o wartości ok 30tyś.
Przy zniżkach rzędu 50-60% na ac i oc wychodziło min 2000zł, tyle wyliczyli u agenta, stąd dziwią mnie tutejsze stawki.
Inna sprawa, że zwykle miałem ubepzieczenie w warcie i pzu, więc raczej nie najtańszych, ale nie miałęm problemów z drobnymi szkodam ac. Za szybę dostałem 1200zł, zapłaciłem 350... Zawsze się zastanawiam pewnie nie tylko ja jak się sprawują tanie ubezpieczalnie na ac...
Pozdrawiam,
Michał
-------------------------------------------------------------------------
Nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później pobije doświadczeniem...
Odpowiedz
#46
Odpowiedź nieco obok tematu:

a) Dużo można zaoszczędzić, ubezpieczając samochód z innym samochodem, domem, życiem itp. Jednym słowem pakiet. Zastanów się co masz, co by się do pakietowania nadawało.

b) Wybierałem, wybierałem i znalazłem korzystną ofertę w Hestii. Wszystko było dobrze, dopóki mój znajomy, też tam ubezpieczony, nie potrzebował assistance w niedzielę wieczorem. Przez godzinę "dyndania" na telefonie nie porozmawiał z nikim, tylko nagrał swój numer. Do dziś (miesiąc po) nie oddzwonili. W końcu się do mnie dodzwonił, i dostał assistance...

Takich rzeczy się w porównywarce internetowej nie porówna.

Pozdrawiam,
Odpowiedz




#47
Galaxy 2002 oc+ac+nw na wszystkich pasażerów, assistance(holowanko do 100km), szyby +taxi
PTU kwota ubzepieczenia 16tys 2 raty I- 840 II 760...
Odpowiedz
#48
Witam, Ja ubezpieczyłem mojego Sharanka 1,9 tdi z 99 r w AXIE. Zameldowany w Krakowie w Małopolsce. Płacę kwartalnie po 214 zł, to daje 856 zł. mam tam 20 % zniżki. W tym jest holowanie niby z nielimitowaną iloscią kilometrów (Nie wiem nigdy nie korzystałem). Jakieś tam NW ale nie czytałem tego nigdy.

Pozdrawiam
Paweł

Szarik 1,9 TDI 110 KM. 99 rok.
Odpowiedz
#49
Ja również w AXA i 486 na rok, OC i NW na wszystkich pasażerów. Jeśli ma ktoś potrzebę kodu promocyjnego (50 taniej) to piszcie mam ich aż 5szt
Odpowiedz
#50
ja w Proamie za OC Seat Alhambra 1.9tdi 02r 70% znizki zaplacilem 323pln + NW to razem wyszlo 393pln oplata jednorazowa za rok pozdrawiam
SEAT-niemiecka precyzja,
hiszpański temperament.
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wzrosną ceny obowiazkowego ubezpieczenia OC Mecenas 5 3,151 24-08-2014, 00:31
Ostatni post: sp6qkx

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości