Ocena wątku:
  • 18 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Porównujemy Ubezpieczenia ile kto gdzie?
#51
Ja w Warcie płace 370zl. za rok - wieś, auto garażowane nawet to że mam małe dzieci wpłynęło na obniżenie ceny Smile
Odpowiedz




#52
W tym roku zapłacilem gołe OC w hestji- 489pln -60% zniżek
Odpowiedz
#53
2 tyg. temu zapłaciłem za podst. OC 440zł MBank - BreBank Ubezpieczenia - 60% zniżki + współwłaściciel (w tym kod 5%zniżki) za Szarana VR6 95r.
Odpowiedz
#54
Wszystkie auta od jakiegoś czasu ubezpieczam w Allianz Direct, jednorazowa rata OC za obecnego galaxa 2001 TDI to 366zł ale bywa i jeszcze mniej, zawsze upominam się o zniżkę !! TYLKO PRZEZ INTERNET - NIE U AGENTA !!
Dodam jeszcze, że jeżeli chodzi o asistance- w Polsce to jedna wielka PORAŻKA !!! Ja od 5 lat jestem klientem ADAC, płacę 80euro m-c, na całą Europę w tym w PL i naprawdę działa !!
Odpowiedz
#55
Hestii 494 zł. Zastanawiam się czy nie zmienić TU.
Odpowiedz
#56
szanowni koledzy co jest teraz tańsze PZU czy Link4?
Odpowiedz




#57
Dokupiłem mini casco w PZU - 386pln
Odpowiedz
#58
mnie zastanawialo to co kolega tu podal ze w Allianz Direct zaplacil 366 zl. zadzwonilem i mimo ze prawko mam okolo 15 lat bezszkodowasc od ponad 10 lat czyli wszystkie znizki itd. wiek tez juz nienajmlodszy bo 34 i mi powiedzieli 580 zl. Albo kolga juz wiekowy bo ponoc im starszy ( co 5 lat jest liczone) to nizsza skladka oraz miejsce zamieszkania czy tam zameldowania czyli kod pocztowy. Dziwna sprawa. Mi teraz przyszlo z Hesti ze proponuja 458 zl- chyba zostane u nich ale bede probowal pare zl zbic bo mam dwa auta u nich.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
#59
osobiście też mam w axa i chyba jest najtaniej, wylicz na ich stronie, ale można też zadzwonić bo czasami coś lepiej wyliczą
Odpowiedz
#60
wiek i mijsce zameldowania ma tu duze znaczenie.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wzrosną ceny obowiazkowego ubezpieczenia OC Mecenas 5 3,151 24-08-2014, 00:31
Ostatni post: sp6qkx

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości