Ocena wątku:
SKRADZIONO!!!
22-07-2014, 12:57
Post: #31
RE: SKRADZIONO!!!
Patrząc na pozostałe ogłoszenia to nic więcej nie ma do Vw,więc pozostał mu po całym aucie tylko znaczek? Na innych gratach mało się dorobił,że ryzykuje i sprzedaje charakterystyczny znaczek za 50zł ? Wątpię,że to ten człowiek,ale oczywiście dobrze by było gdybym się mylił Wink
Reklama

22-07-2014, 13:15 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-07-2014 13:38 przez Walecki.)
Post: #32
RE: SKRADZIONO!!!
Prawdopodobnie to nie on, ale trzeba to sprawdzić i dojść do tego skąd ma ten znaczek, oby po nitce do kłębka. Ale znaczek na stówę mój
22-07-2014, 16:17
Post: #33
RE: SKRADZIONO!!!
Wątpie żeby ktoś ryzykował sprzedając,taki znaczek.Przecież co to za problem usunąc ten carbon i sprzedać jako normalny bez ryzyka.Ewentualnie jak się nie da, to wywalić taki znaczek i sie nie martwić że cię ktoś namierzy przez takie coś.



Niektórzy pędzą na złamanie karku, aż ciężko ich nieraz wyprzedzić.
22-07-2014, 23:31
Post: #34
RE: SKRADZIONO!!!
policja i jechac do goscia. Przy policji wszystko wyspiewa. Zapewne nie ukradl tego auta tylko nieswiadomie stal sie posiadaczem tejże czesci. Mysle z eprzy policji odrazu wyda od kogo ma tą część.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
23-07-2014, 09:08
Post: #35
RE: SKRADZIONO!!!
Za paserke tez jest wyrokUndecided oby to byl ten koles Undecided
23-07-2014, 13:40
Post: #36
RE: SKRADZIONO!!!
Policja już się tym zajęła czekamy teraz tylko na rezultat naszego wspólnego dochodzenia, Ja mieszkam w Norwegii ale jeżeli zajdzie taka potrzeba to lecę do pl i rozpoznam każdą część z mojego auta
07-08-2014, 21:20
Post: #37
RE: SKRADZIONO!!!
Wiadomo już coś nowego w temacie?
08-08-2014, 17:45
Post: #38
RE: SKRADZIONO!!!
Wydaje mi się, że żaden złodziej przy zdrowych zmysłach nie wystawił dość charakterystycznego przecież znaczka na aukcji...chociaż takie oklejenie carbonem to akurat żaden dowód, wystarczy zerknąć na fotki ze zlotów i widać na nich parę sztuk w carbonie.

Podejrzewam, że auto jest dawno rozebrane na czynniki pierwsze a skradzione było na zamówienie pod konkretne części.

Jedno co mogę dodać, to złość i żal że spotkało to kogokolwiek z forum Confused
09-08-2014, 02:18
Post: #39
RE: SKRADZIONO!!!
Tak wiadomo, policja umożyła to z nowości, a reszta po staremu auta ciągle brak, na aukcjach na razie też się nic nie pojawiło co mógłbym rozpoznać
09-09-2014, 22:00
Post: #40
RE: SKRADZIONO!!!
co do te go znaczka

jak kupowałem autko hmmm 5 miesięcy temu ? to nie miał właśnie znaczka i pamiętam tą aukcję że w tedy też była a tak po miesiącu kupiłem ale zwykły i za 20 zł + przesyłka

i kolejna ciekawostka
w okolicy też jeździ widziałem jakiś szarana z takim szaro czarnym znaczkiem być może właśnie karbon

więc raczej nie jest to taki za bardzo "znak szczególny"


w audi 80 b4 miałem uszkodzoną tapicerkę kokpitu koło stacyjki a kokpitu tak łatwo by nie wymienili i to jest znak szczególny Tongue




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name