Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nie działa pilot centralnego zamka mkl
#11
Kolego. Polecam centralkę z tej firmy:
http://www.amt-alarmy.pl/index.php?g=73
Bardzo dobry sprzęt.
Pzdr
Odpowiedz




#12
scrappy i pawcio zaciekawiło mnie to chyba bardziej niż dłubanie w starym kluczyku

rozumiem że w tych scyzorykach jest opcja dostrojenia imo w jakiś sposób po dorobieniu grota ??
dorabiałem jeden kluczyk (bez pilota) i tam gdzie dorabiałem coś mi tam zrobili kazali odpalić i imo chyba sie zestroiło i kluczyk działa
Odpowiedz
#13
Ja immo przełożyłem ze starego kluczyka Wink Oczywiście można dorobić sobie pastylkę, jeśli się umie to kupić czystą i zaprogramować, a jak nie to dobry zakład który dorabia klucze powinien posiadać takie pastylki i zaprogramować Ci na miejscu. Czyli tam gdzie dorabiałeś tamten kluczyk Big Grin Dla mnie było szkoda czasu i pieniędzy, więc wyciągnąłem ze starego i wsadziłem do scyzoryka - chula cały czas Smile
SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
Odpowiedz
#14
ale ten drugi jest raczej nierozbieralny z tego co oglądałem

no ale dobra chyba wezme też alarmik ten z tymi scyzorykami i zwyczajnie dorobie groty a co do imo to zobaczymy co powie dorabiający i ile skasuje

scrappy - no ja nie jestem takim magikiem - jak mówiłem to dla mknie czarna magia i nie mam o tym niebieskiego pojęcia
Odpowiedz
#15
(24-12-2014, 15:17)niebieski91 napisał(a): dorabiałem jeden kluczyk (bez pilota) i tam gdzie dorabiałem coś mi tam zrobili kazali odpalić i imo chyba sie zestroiło i kluczyk działa

Prośba - rozwiń kapeczkę - i jeśli można spytać to podaj koszt
akurat mam tylko jeden kluczyk i pasi dorobić drugi - najtańsze rozwiązanie jakie znalazłem w Kraku to 140zł na gotowo, dla mnie nie musi być scyzoryk choć mile widziany, alarm i zamek mnie nie dotyczy bo jest oddzielnie na alarmie Silicon - rocznik to 1998

Prawdę swą należy mówić głośno, nie schlebiając ani rzeczom, ani wypadkom, ani stosunkom, ani ideom - St. Żeromski
[Obrazek: stopka.png] - Pozdrawiam - moja www
- kontaktować się ze mną proszę przez e-mail
Odpowiedz
#16
generalnie nie ma co rozwijać hehehe
poszedłem do wskazanego przez kolegę punktu dorabiania kluczy gdzie dorabiają też kluczyki samochodowe z imo
tam gość wziął kluczyk surówkę bez żadnych bajerów z nierozbieralną główką i zaczął dorabiać
trwało to trochę choć nie za długo - parę minut
następnie kazał mi nowym dorobionym kluczykiem otworzyć auto i odpalić silnik
po odpaleniu silnik miał chodzić z tym kluczykiem w stacyjce od 0,5 do minuty
potem zgasiłem auto i od tej pory na nowym kluczyku odpala normalnie
było to prawie 5 lat temu zaraz po kupieniu Sharika i zapłaciłem 150 PLN
gdybym chciał z pilotem kosztowałoby to ok 550 bo kluczyki były w sprzedaży na alle drogo ale i w ASO po 400-450 PLN
Aha jak zauważyłem to gość miał chyba specjalne urządzonko do którego wsadzał kluczyk

Ot i wszystko Smoku
Odpowiedz




#17
To juz było o tym. Stare mają stały kod a nowsze mają zmienny zwany crypto. Dlatego da się w maszynce ustawić nowy kluczyk pod dana sekwencje.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
#18
@wesol tak wiem o tym, u mnie jest stały kod

Dzięki @niebieski91. Myślałem że może jakiś tańszy patent się pojawił Smile
Czyli to praktycznie to samo jak u mnie - dofrezowanie, ściągnięcie obecnego kodu immo i wgranie do nowej pastylki - niestety trza zatem szukać najtańszego dorabiacza zagryźć zęby i zabulić Sad
Prawdę swą należy mówić głośno, nie schlebiając ani rzeczom, ani wypadkom, ani stosunkom, ani ideom - St. Żeromski
[Obrazek: stopka.png] - Pozdrawiam - moja www
- kontaktować się ze mną proszę przez e-mail
Odpowiedz
#19
cześć,
posiadam alhambrę mk1 99r, programowałem pilot zgodnie z instrukcją i dalej nie działa, baterie dobre, kontrolka się pali na pilocie jak i w drzwiach, wiem że to jest ich wada, czy ktoś rozwiązał tą zagadkę kiedyś??
Centralkę mam w okolicy bezpieczników także wilgoć raczej odpada, z kluczyka zamyka i otwiera wszystkie nawet szyny domyka jak dłużej trzymam.
Odpowiedz
#20
Co tam robiłeś? Dokładnie opisz.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  centralny zamek nie działa z pilota evand 60 23,589 21-04-2024, 14:36
Ostatni post: Stefano
  Problem sharan-brak kierunków ,awaryjnych i centralnego rutra_83 25 26,373 30-11-2023, 07:06
Ostatni post: wesol
  Nie działa podnoszenie szyby adrianb 7 547 15-10-2023, 08:21
Ostatni post: adrianb
  Zwarcie na akumulatorze VW Sharan: brak kierunkowskazów, wycieraczek, zamka centralne p4w3l 3 317 17-09-2023, 20:12
Ostatni post: Niemago
  Uniwersalny sterownik centralnego zamka vw sharan 99r Krzakenes 1 335 24-12-2022, 12:02
Ostatni post: wesol
  Sterownik centralnego zamka juniorbhm 31 15,686 17-08-2022, 11:30
Ostatni post: Pawelas
Smile Jaki pilot i pastyka smithpl 0 428 22-09-2021, 10:27
Ostatni post: smithpl
  sharan 1,8T AJH nie działa wentylator potrzebny schemat podłączenia wentylatorów Guma 2 904 04-09-2021, 11:50
Ostatni post: Guma
  Parktronik nie działa dadi 16 7,984 10-04-2021, 16:17
Ostatni post: jasiug23
  Domykanenie szyb pilot/kluczyk miggi_1980 2 1,298 08-07-2020, 10:00
Ostatni post: kalamb

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości