Ocena wątku:
  • 9 głosów - średnia: 2.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lampki w dzwiach tylnych i przednich - temat zbiorczy
#21
Koledzy a jak ja mam wtyczki w drzwiach a brak lampek tylko zaslepki sa to jak zaloze lampki ktore juz zdobylem od pokrewnych aut to powinno dzialac (swiecic ) ale kiedy ?
W jakim momencie po otwarciu drzwi,razem z oswietleniem wnetrza czy jak to rozumiec ?
Co zrobic jak nie bedzie dzialac,tzn. swiecic ?
Mowa o aucie Vw Sharan 2005.
Sprzedam pod zamowienie nowe Navi i Antyrady.50% Taniej. Mam rowniez Seata Alhambre AFN.
Odpowiedz




#22
Jeśli masz wtyczki do lampek w drzwiach to spokojnie powinny lampki po zamontowaniu działać. Zapala się jak otwierasz drzwi a w momencie zamknięcia gasną.
Jest: VW SHARAN 2.0 TDI BRT 140 KM, MAGIA TKWI W TDI Heart
Było: VW SHARAN 1.9 TDI AHU 90 KM
VW SHARAN 1.9 TDI 1Z 90 KM
VW SHARAN 2.0 ADY 115 KM
Odpowiedz
#23
wyciagnij zaslepke i podepnij nawet zarowke na kabelkach bo sam jestem ciekawy. Przy otwarciu drzwi ma sie zasiecic.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
#24
Zrobie tak jak bede w kraju ok.10 Marca. Zdam relacje.
Szkoda ze z tylu nie mam w drzwiach to bym mial ladnie oswietlone buty przy wchodzeniu do auta.
Sprzedam pod zamowienie nowe Navi i Antyrady.50% Taniej. Mam rowniez Seata Alhambre AFN.
Odpowiedz
#25
Koledzy pomóżcie ! Lampki założone i nie świeca ,brak jakiegokolwiek napięcia na wtyczce. Podłączyłem lampkę nic,voltomierz nic. Krańcówka gasi tylko lampkę w podsuwitce a na lampkę drzwi nic nie działa. Włączałem tez światła i przekręciłem kluczyk na ON i tez nic. Bezpiecznik 53 od oświetlenia wnętrza ok. Ma ktos jakies pomysły co z tym fantem zrobic aby działało. Ostatecznie mozna pociągnąć przewody od lamki sufitowej ale to juz ostateczność. Podziekowal. Przewody posiadam tylko w przednich drzwiach. W tylnych brak. Założone obydwie i sa sprawne gdyz sprawdzałem pod aku ,bo myślałem ze moze sa w szeregu i musza byc dwie aby działały. Jednak nic to nie dało.
Sprzedam pod zamowienie nowe Navi i Antyrady.50% Taniej. Mam rowniez Seata Alhambre AFN.
Odpowiedz
#26
Większość wskazówek masz w poście moherydza.
Bezpiecznik 27. Sprawdz napięcia na pinach ze schematu i opisu. Kable moga byc w przelotce i drzwiach ale niekoniecznie w słupkach. Musisz zdjąć plastiki i sprawdzić czy są kable na pinach ze schematu i zmierzyć jesli są ale najpierw bezpiecznik
Odpowiedz




#27
Bezpiecznik 27 jest ok. Kable idą do przelotek i dalej wiem,jutro dalszy ciąg zmagań. Jak nie inaczej to odetnie i podłączę z lampka sufitowa i bedzie szybko i dobrze. Oświetlenie schowka pasażera działa jak lampka sufitowa. Moze bedzie zonk jak sie okaże ze kable z czesci wewnętrznej przelotek giną ,czyli ich nie ma.
Sprzedam pod zamowienie nowe Navi i Antyrady.50% Taniej. Mam rowniez Seata Alhambre AFN.
Odpowiedz
#28
Witam.

Teoretycznie, najprościej, bez rozbierania czegokolwiek, sprawdzić jest czy we wtyczce od lampki brakuje Ci plusa czy minusa, jeśli jednego z nich to prawdopodobnie, że gdzieś instalacja przerwana, jeśli jednego i drugiego to prawdopodobnie brak pociągnięcia do końca instalacji.

Pozdrawiam
Odpowiedz
#29
(23-03-2016, 22:35)tolus24 napisał(a): Witam.

Teoretycznie, najprościej, bez rozbierania czegokolwiek, sprawdzić jest czy we wtyczce od lampki brakuje Ci plusa czy minusa, jeśli jednego z nich to prawdopodobnie, że gdzieś instalacja przerwana, jeśli jednego i drugiego to prawdopodobnie brak pociągnięcia do końca instalacji.

Pozdrawiam

na pewno brakuje plusa, ja to przerabiałem u siebie tylko że z lampkami do oświetlania nóg, podałem plus z jakiegoś bezpiecznika (nie pamiętam z jakiego dokładnie) ale zadziałało, u mnie w krańcówce były trzy przewody i na żadnym nie było plusa,dlatego pociągnąłem dodatkowy kabel ze skrzynki bezpiecznikowej
Jestem Marcin z Jastrowia i mam VW Touran 1,9 TDI 105 KM z 2007 roku
GG 7631161
Skype jak coś na PW
Nie nienawidzę cwaniactwa
służę pomocą w diagnostyce grupy VAG
Odpowiedz
#30
Troche poczytałem w pokrewnym temacie i linku do forum passata i moze byc taka sytuacja ze trzeba najpierw sprawdzic przewody,potem czy idą do modułu drzwi lub komfortu w odpowiednie piny a potem jeszcze Vagiem to zaprogramować,wiec troche zachodu jest. Bez pomocy forum lub kolegi elektryka sie nie obejdzie. A zrobic na żywca podpiąć pod sufitowa lamke chyba nie tak nie zrobie. Confused. Link do pokrewnego tematu. http://www.vw-sharan.pl/forum/showthread.php?tid=1807 Niech tylko ktos mi powie gdyz nie wiem czy w autach typu vw sharan 2005. Jest moduł komfortu czy nie ma ? A jest BSI razem z skrzynka bezpieczników, gdyz sa takie informacje na forum ?
Sprzedam pod zamowienie nowe Navi i Antyrady.50% Taniej. Mam rowniez Seata Alhambre AFN.
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Brak tylnych świateł przeciwmgielnych ukciak 10 834 09-01-2023, 19:20
Ostatni post: wesol
  Kierownica multifunkcyjna - temat zbiorczy grzegorz79 123 40,692 08-07-2022, 18:25
Ostatni post: petec
  Wiązka drzwi w przelotce - uszkodzenia/naprawa/pin-y itp. temat zbiorczy m-blue 62 19,766 20-12-2021, 20:02
Ostatni post: kalamb
  Dołożenie elektrycznie uchylnych tylnych szyb. xspeed99 12 3,407 05-04-2020, 01:06
Ostatni post: xspeed99
  Światła awaryjne - wątek zbiorczy adam 14 4,169 15-11-2019, 11:58
Ostatni post: Czerwony
  Fabryczny autoalarm - lokalizazcja/działanie/zimiany/problemy - temat zbiorczy agaikarol 157 57,248 12-07-2019, 04:15
Ostatni post: wesol
Information Czujnik/wskaźnik poziomu paliwa -problemy - temat zbiorczy Mario SharanVR6 79 32,050 10-05-2019, 21:50
Ostatni post: tolus24
  Duży pobór/upływ prądu, grzanie się przewodów/elementów instalacji itp. - temat zbiorczy junak1956 106 31,342 01-04-2019, 00:49
Ostatni post: loboloco
  Światła postojowe przód/tył - temat zbiorczy Andrzej61 33 13,535 15-01-2019, 17:03
Ostatni post: tolus24
  Spryskiwacze reflektorów - temat zbiorczy marecki_name 105 16,203 30-12-2018, 01:42
Ostatni post: kolaska11

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości