Ocena wątku:
TDI AUY mapa
25-01-2015, 22:08 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-08-2018 10:51 przez Czerwony.)
Post: #1
TDI AUY mapa
Witam mam ogromny problem ze swoim sharanem. Otóż padła pamieć z oryginalną mapą. Znalazłem na necie z auy inna mapę, ale auto wogóle nie chce jeżdzić,. Próbowałem wgrać jeszcze kilka innych map ale cały czas pali jak potwór i ma mniejszego kopa niż na org. Byłem teraz w Anglii i przy prędkości 130 na godzine średnie spalanie wyszło 8,7.
Czy ktoś wie czy VVW trzyma gdzieś org. mapy do swoich aut.
mam auto z 2002 roku albo proszę o przesłanie na e-maila swojej mapy od AUY
Proszę o pomoc
Reklama

25-01-2015, 22:32 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-01-2015 22:33 przez daneczek76.)
Post: #2
RE: TDI AUY
Ja wiem ze to koszty ale ja bym podjechał do tunera wydał 900 zł i miałbyś wsad z chipem i po problemie i banana na twarzy .
A tak to trudno powiedzieć czy te mapy które wgrywasz są ok i czy to dobrze robisz.



Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.
26-01-2015, 23:09
Post: #3
RE: TDI AUY
No tak ale chodzi o to żeby dobrze zrobić mapę od czegoś musi wyjść. Moge wydać 900 skoro w zeszłym tyg zrobiłem wtryski i turbine i wydałem 4 tysie jeszcze 900 nie jest az tak dużo tylko nie znam nikogo w okolicy kto moze mi to porządnie zrobić
26-01-2015, 23:39
Post: #4
RE: TDI AUY
4 tys pln ci koszotwaly wtryski 216 i turbo?? Toś przeplacil kolego i to sporo. Tu nie lezy problem raczej w programie a raczje usterka mechaniczna. Czyli ewentualny problem z droznocią kanalów co juz tez mialem stycznosc po pakowaniu tego typu uszczleniaczy. lub problem z pompą wodną lub tez oczewiście termostat.
Jelsi byly pakowane napietnie preparaty do uszczleniania ukladzu chlodzacego to koelgo raczj emasz zawalone kanaly w glowicy i bloku co juz widywalem.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
27-01-2015, 11:44
Post: #5
RE: TDI AUY
(26-01-2015 23:39)wesol napisał(a):  4 tys pln ci koszotwaly wtryski 216 i turbo?? Toś przeplacil kolego i to sporo. Tu nie lezy problem raczej w programie a raczje usterka mechaniczna. Czyli ewentualny problem z droznocią kanalów co juz tez mialem stycznosc po pakowaniu tego typu uszczleniaczy. lub problem z pompą wodną lub tez oczewiście termostat.
Jelsi byly pakowane napietnie preparaty do uszczleniania ukladzu chlodzacego to koelgo raczj emasz zawalone kanaly w glowicy i bloku co juz widywalem.

wesol chyba pomyliłes tematy...??
27-01-2015, 12:01
Post: #6
RE: TDI AUY
Coś pomylilem ale nie wiem czemu. Generalnie to i przy pompkach to coś dużo. A kto regenerowal pompki i na jakich częściach i co było robione?



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
28-01-2015, 00:33
Post: #7
RE: TDI AUY
w autoryzowanym serwisie bosha koło łodzi. dałem 3500.
950 turbina pompowtryski po 500 i robocizna

jestem umówiony z człowiekiem któy ma ogarnąć mapę zobaczymy ile będzie palił
28-01-2015, 08:23
Post: #8
RE: TDI AUY
turbone w boschu robileś??
Fajnie by bylo jakbys podal co bylo robione w tej kwocie w tych pompowtryskach bo nadal nic nie wiemy. Co robione co wymienione i na jakie wymienione o ile wymienione. Firmy z Łodzi nei znam zadnej co tym sie zajmuje na pozadnym poziomie. Znam tylko dwie firmy ktore w PL robia to dbrze aczkolwiek i tam sie trafiaja wtopy.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
28-01-2015, 10:14
Post: #9
RE: TDI AUY
(28-01-2015 00:33)lukaszkwasniak napisał(a):  w autoryzowanym serwisie bosha koło łodzi. dałem 3500.
950 turbina pompowtryski po 500 i robocizna

jestem umówiony z człowiekiem któy ma ogarnąć mapę zobaczymy ile będzie palił
Tak zapytam z ciekawosci. Ile po tej modyfikacji bedziesz mial mocy pod maska??, czy to tylko robiles regeneracje orgi turbo i wtryskow w boschu???ConfusedConfused
31-01-2015, 21:02
Post: #10
RE: TDI AUY
właśnie mam zrobiony program pod swój silnik i powiem że śmiga konkretnie ale cały czas spalanie wychodzi ok 11 litrów po mieście w syklu mieszanym 9 litrów wydaje mi sie troche za duzo.
Właśnie w przyszłym tygodniu jade do szpeca który regenerował mi wtryski aby jeszcze je raz sprawdził.
jak nie wtryski to zostaje mi tylko przeklamywanie kompa w spalaniu. Musze zatankować do pełna i zmierzyć dokładnie jakie wyjdzie spalanie




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name