Ocena wątku:
TDI AUY mapa
01-02-2015, 01:28
Post: #11
RE: TDI AUY
(25-01-2015 22:08)lukaszkwasniak napisał(a):  Witam mam ogromny problem ze swoim sharanem. Otóż padła pamieć z oryginalną mapą. Znalazłem na necie z auy inna mapę, ale auto wogóle nie chce jeżdzić,. Próbowałem wgrać jeszcze kilka innych map ale cały czas pali jak potwór i ma mniejszego kopa niż na org. Byłem teraz w Anglii i przy prędkości 130 na godzine średnie spalanie wyszło 8,7.
Czy ktoś wie czy VVW trzyma gdzieś org. mapy do swoich aut.
mam auto z 2002 roku albo proszę o przesłanie na e-maila swojej mapy od AUY
Proszę o pomoc
Kup sam komputer do AUY, to koszt około 200 zeta, bedzie org. mapa, tylko wyłączysz IMMO i smigasz.



Serwis; dogrzewacze i ogrzewania postojowe, Webasto i Eberspacher, TEL. 601052155
Reklama

01-02-2015, 09:07
Post: #12
RE: TDI AUY
wtryskow sprawdzic tak na stole tez nie koniecznie musi sie dac. Ostatnio np w tune up przyszly dwa komplety pompowtryskow po robocie niby porfesjonalnej i dawki miedzy wtryskami nie odbiegaly zbytnio ( bo to tylko mozna sprawdzic) a na jednym aucie dymi na bialo a na drugim po 1000 km juz klekły. Wróciły do sprawdzenia i wyszlo ze sa okej. Pompowtrysk to nie tylko rozpylacz. Ma tam w srodku wiele innych waznych czesci ktorych to nie da sie naprawic czy wymienic z powodu braku czesci zamiennych. Sa dostepne jedynie same rozpylacze czy to z boscha czy to z innych firm. Pytanie tez czy ten co to robil to ma doswiadczenie w tej materii bo tu jzu zaden garazowiec nic nie poradzi przy pompkach. To juz wyzsza szkola jazdy.
Tak samo jak nie wiemy czy czasem nie dostales pompek na wymiane od innego auta np czy cos w tym stylu. Czy koncowki rozpylajace sa dokladnie tego samego typu itd. Przy pomkach juz jest nieco cieżej w tej kwestii.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
11-02-2015, 21:40
Post: #13
RE: TDI AUY
to samo pytanie zadałem kolesiowi który mi to robił. on zlecił to firmie profesjonalnej.
JUTRO ODDAJE AUTO
zobaczymy co teraz powie
juz jestem troche madrzejszy
12-02-2015, 22:58
Post: #14
RE: TDI AUY
no i ciąg dalszy mojej farsy.
Powiedziałęm że zaślepiłem EGR,
i poszła teoria mechanika że to napweno przez to auto tyle pali.
Ale chyba z założenia EGR ma inną funkcje dopalania spalin, czy to może miec taki wpływ na spalanie??
13-02-2015, 07:40
Post: #15
RE: TDI AUY
nie ma ttakiego wpływu. Ja nie mam wcale egr. Wycialem go. Problem leży w ustawieniu pompek albo samych pompkach



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
15-02-2015, 13:20
Post: #16
RE: TDI AUY
ja mam mape ze swojego forda galaxy auy jak chcesz to moge wysłać

ps. posiadam 2 mapy jedną orginał a 2 po wirusowaniu




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name